Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Rakshtys

older | 1 | 2 | (Page 3) | 4 | 5 | newer

  0 0

  Nekilnojamo turto agentūra ir Klaipėda – kaip tinkamai organizuoti pardavimą arba pirkimą. Taip jau suplanuotas tas mūsų gyvenimas šioje žemėje, vieniems sekasi geriau, kitiems šiek tiek mažiau, bet iš esmės negalime skųstis, kad viskas ką darome yra labai blogai. Panaši situacija ir nekilnojamo turto rinkoje uostamiestyje, vieni turtą perka vos tik atradę jį už mažesnė … Toliau skaityti "Kaip greitai parduoti nekilnojamą turtą Klaipėdoje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Šiuolaikiškam žmogui sunku išrinkti dovaną arba nustebinti jį kuo nors, bet yra būdų, kaip tai padaryti. Graviravimas yra vienas iš jų, todėl pasidomėti ant kokių medžiagų galimas graviravimas – verta. Graviravimas lazeriu: svarbi informacija apie medžiagas, ant kurių  graviruojama Graviravimas lazeriu Vilniuje ir kituose  miestuose suteikia  labai daug galimybių. Vienas pagrindinių šio proceso privalumų yra … Toliau skaityti "Medžiagos ant kurių graviruojama"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Prieš dešimtmetį naudinga buvo ir skelbimų lenta Kartais nepastebime kaip greit bėga laikas. Vaikai užauga, tėvai pasensta, medžiai numeta lapus ir vėl jais pasipuošia, o kai kurie dalykai, atrodo , kad būtų įvykę vakar. Kiekviena diena prasideda ir pasibaigia taip pat kaip ir metai prabėga taip pat kaip ir visi prieš tai. Gyvenimas eina sava … Toliau skaityti "Prieš dešimtmetį tarnavusi skelbimų lenta"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Nors žiema tik įsibėgėja, sumanūs statybininkai jau žvalgosi ir būsimus darbus, ieško rangovų, subrangovų ir pigesnių medžiagų. Viena iš tokių medžiagų, kurios ieškoma dažniausiai yra stogo danga. Taip pat, nesuklydote skaitydami. Būtent dangos stogams ieškoma daug ankščiau nei galvojate. Pamatus ar blokelius sienoms galima išsirinkti gan greitai, bet būsimi namų šeimininkai ilgiausiai renkasi būtent stogų … Toliau skaityti "Kaip apsispręsti dėl dangos stogui"

  zuikiaistogo danga - stogocerpes.ltzuikiaistogo danga - stogocerpes.lt

  0 0

  Restoranų ar kavinių lankytojai net neįsivaizduoja, kokius darbus privalo lankomos įstaigos savininkai, kad vartotojas galėtų jaustis smagiai ir saugiai. Riebalų gaudyklės yra vienas iš įrankių, kurios pagalba yra apsaugoma gamta ir mūsų visų švari aplinka. Riebalų gaudyklės užkerta kelią riebalų patekimui į bendras nuotekas bei ekologiškai katastrofai. Gyvename intensyvaus gyvenimo erdvėje, todėl užteršus aplinką atsirastų … Toliau skaityti "Riebalų gaudyklių priežiūrai"

  zuikiaiBakterijos riebalų skaidymuizuikiaiBakterijos riebalų skaidymui

  0 0

  Artėja smagios žiemos šventės, daugelis ieško dovanų artimiesiems, kuria šventinę nuotaiką. Tame tarpe žmonių ir tokių, kurie galvoja ne tik apie šventes, nuotaiką, bet ir apie statybų užbaigimą Naujaisiais metais. Todėl kai kurie jau dabar yra pradėję žvalgytis įvairių statybinių medžiagų, tame tarpe ir stogo dangos. Tie, kurie jau yra susidūrę su statybinių medžiagų įsigijimu … Toliau skaityti "Apie stogo dangas ir galimybes"

  zuikiaiBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltzuikiaiBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.lt

  0 0

  Prisipažinkite, kad Jūsų gyvenimo tempas vis greitėja. Dažnai tenka pripažinti, kad ne visada suspėjate, tenka planuoti dienotvarkę ir viską užsirašyti darbo knygoje. Bet ne visur yra skatinimas bėgti. Pavyzdžiui, vairuojant transporto priemonė ar vykstant į kelionę skubėti nepatartina. Nors tokiems žmonėms yra paslauga apsidraudimui – draudimas internetu. Reikia sutikti, kad draudimo bedrovės Lietuvoje padarė didelę … Toliau skaityti "Kuo naudingas draudimas internetu"

  zuikiaikuo naudingaszuikiaikuo naudingas

  0 0

  Remonto paslaugos Vilniaus mieste populiarios ne todėl, kad technika, kuri yra naudojama buityje genda dažnai, bet todėl, jog mūsų šalies sostinėje gyvena daugiausiai žmonių. Tad, proporcingai gyventojų skaičiui, kuris yra netoli milijono, atitinkamai Vilniuje dirbantys remonto meistrai fiksuoja ir pranešimus apie vienos ar kitos rūšies buitinės technikos gedimą. Vilniečiai yra labiausiai skubantys žmonės ir nereikia … Toliau skaityti "Kai buitinė technika sujaukia kasdienius planus"

  zuikiaiBuitinės technikos remontas VilniujezuikiaiBuitinės technikos remontas Vilniuje

  0 0

  Klinkerio plytos yra vis labiau ir labiau populiarėjantis pasirinkimas, tačiau nieko keista, kodėl taip yra – šis gaminys turi labai daug privalumų. Vienas iš jų yra universalumas. Ši savybė užtikrina, kad gaminys gali būti naudojamas tiek lauke, tiek pastato išorėje. Na, o šį kart aptarsime, dėl kokių priežasčių klinkerio plytas verta naudoti pastato išorėje. Garantuojamas … Toliau skaityti "Jas verta panaudoti išorėje"

  zuikiaiJas vertazuikiaiJas verta

  0 0

  Kiekvienas mes puoselėjame, tvarkome ir prižiūrime savo buitį taip, kad ji būtų graži, švari ir saugi. Individualiuose namuose gyvenantiems nepakanka tik nuvalyti dulkes ir išplauti grindis. Nuosavi namai ir buitis dar daugiau darbų ir reikalavimui, jei norima, kad visa aplinka būtų smagi, jauki ir švari. Vienas iš pagrindinių dalykų kas nuosavuose namuose gali kelti susierzinimą … Toliau skaityti "Problemos kanalizacijoje ir jų sprendimo būdai"

  zuikiaiproblemoszuikiaiproblemos

  0 0

  Nors klinkeris yra viena seniausiai naudojamų medžiagų (teigiama, kad jis buvo pradėtas naudoti dar prieš 5000 metų), dėmesį verta atkreipti į tai, kad mūsų dienomis gajūs tam tikri mitai, susiję su šios medžiagos produktais. Belieka tik pridurti, kad tikėjimas šiais  mitais gali kainuoti labai brangiai. Vis dėlto, nesunku pastebėti ir tai, kad dažnu  atveju taip … Toliau skaityti "Žinomi mitai apie klinkerio produktus"

  zuikiaiklinkeris fasaduižinomi mitaizuikiaiklinkeris fasaduižinomi mitai

  0 0

  Pradėkime nuo to, kad visi žinome kas tai yra kanalizacija. Tai nuotekų surinkimo sistema, kurios dėka tiek buitinės tiek pramonėje generuojamos nuotekos yra surenkamos ir nukreipiamos į nuotekų valymo įrenginius. Tai iš šalies atrodantis nesudėtingas procesas iš tikro yra pakankamai rimtas procesas, todėl dėl nepriežiūros ar nepakankamos priežiūros kanalizacijoje atsiranda tam tikros problemos. Generuojamose nuotekose … Toliau skaityti "Nemalonūs kvapai aplanko dažnai"

  zuikiaiproblemosnemalonūs kvapaizuikiaiproblemosnemalonūs kvapai

  0 0

  Kad turto draudimas internetu yra ta paslauga, kurią verta rinktis tuo atveju, jei norite apsaugoti savo turtą, tai žino, ko gero, visi. Savaime suprantama, puikiai žinoma yra ir tai, jog ši paslauga yra neatsiejama nuo klientų. Ir tik retas susimąsto apie tai, jog visus jos klientus galima suskirstyti į tam tikrus tipus. Kokie jie? Tuo … Toliau skaityti "Kaip skirstomi turto draudimo paslaugos klientai"

  zuikiaiturto draudimas internetu - zuikiobilietai.ltzuikiaiturto draudimas internetu - zuikiobilietai.lt

  0 0

  Centralizuota kanalizacijos sistema Lietuvoje ar individualiai sumontuota nuosavų namų erdvėje atlieka labai svarbią gamtosauginę funkciją. Užterštos nuotekos, kurios atsiranda buityje ar pramonėje yra surenkamos ir nukreipiamos išvalymui. Sutrikus kanalizacijos vamzdyno darbui gali kilti didelių problemų ar net ekologinė katastrofa. Į aplinką patekę teršalai gali ją užteršti, o prie namų esantys šuliniai su geriamu vandeniu pavojingi. … Toliau skaityti "Dvokas kanalizacijoje neturėtų būti"

  zuikiaidvokasnemalonūs kvapaizuikiaidvokasnemalonūs kvapai

  0 0

  Šiuolaikiški žmonės mėgaujasi ne tik gražiais gamtos vaizdais, keliauja, bet ir mėgsta atsipalaiduoti bei atgauti jėgas vonioje. Vienų vonios yra prabangios, baltumu spinti net iš tolo, kiti gi tenkinasi jau pasenusia ir nusidėvėjusia. Naujos vonios kainuoja ganėtinai brangiai, todėl taupūs lietuviai renkasi kantrybę ir procedūras ne visai estetinėse voniose. Bet prieš kelis metus į Lietuvą … Toliau skaityti "Sparčiai populiarėjanti paslauga – vonios atnaujinimas"

  zuikiaiVonios atnaujinimasVonios atnaujinimaszuikiaiVonios atnaujinimasVonios atnaujinimas

  0 0

  Kai yra kalbama apie biologines bakterijas kanalizacijai ir valymo įrenginiams, paprastai akcentuojami jų privalumai, kurių tikri netrūksta.  Ne paslaptis, kad tokio pobūdžio gaminiai yra puikus pasirinkimas siekiant suskaidyti riebalus, užtikrinti puikų kanalizacijų sistemų darbą, panaikinti nepageidaujamus kvapus, o taip pat užtikrins ilgą tarnavimo laiką. Pranašumai yra labai svarbūs, tačiau ne vien tik jie domina būsimus … Toliau skaityti "Informacija apie biologines priemones bei kainą"

  zuikiaiproblemoszuikiaiproblemos

  0 0

  Pirmoje šio teksto dalyje įvardijome ne vieną patarimą, kuris tikrai bus vertingas visiems norintiems namus susitvarkyti greitai bei paprastai, o taip pat paminėjome, jog efektyvios biologinės priemonės kanalizacijai ir valymo įrenginiams gali būti labai reikalingos. Tačiau, ar vien tik šis pasirinkimas gali padėti įveikti namų tvarkymo iššūkį? Sunkiai pasiekiamos ar aukščiausiai esančios vietos, turi būti valomos … Toliau skaityti "Užtikrinti namų ir aplinkos švarą – paprasta"

  zuikiaiBakterijos kanalizacijaizuikiaiBakterijos kanalizacijai

  0 0

  Biologinės bakterijos nuotekų valymui, priežiūrai, efektyviam problemų sprendimui #BiolBakterijos #BakterijosKanalizacijai #BakterijosValymoĮrenginiams Biologinės bakterijos nuotekoms Biologinės priemonės populiarėja ir mūsų šalyje. Dažnai pastebima cheminių priemonių žala ne tik aplinkai, bet ir įrangai… Šaltinis: Biologinės bakterijos nuotekoms Reklama

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Pirmoje šio teksto dalyje jau patvirtinome keletą tiesų ir paneigėme keletą mitų, kurie yra susiję su stogo dangos įsigijimu internetu. Dar daugiau mitų ir tiesų jūsų laukia šioje dalyje. Jei pirksiu stogo dangą internetu, teks laukti net keletą savaičių, kol pirkinys bus pristatytas Šis teiginys – ir mitas, ir tiesa, kadangi kartais iš tiesų pasitaiko … Toliau skaityti "Internetu galima įsigyti ir dangą stogui"

  zuikiaiStogo danga 1zuikiaiStogo danga 1

  0 0

  Ankščiau ar vėliau nutinka taip, kad vienokiu ar kitokiu būdu mes įsisukame į jubiliejų šventimo sūkurį. Jei ne jubiliatai, tai jubiliejaus šventės dalyviais patampame. Smagu, kai gražios šventės proga ateina į mūsų kiemą. Sulaukiame daug artimųjų ir draugų svečiuose. Gauname daugybę pasveikinimų ir žinoma, įvairiausių dovanų. Vieni dovanas dovanoja simboliškai, kad jubiliatui, šventėje būtų smagu. … Toliau skaityti "Keli patarimai ieškantiems dovanos jubiliejui"

  zuikiaikeli patarimaizuikiaikeli patarimai

older | 1 | 2 | (Page 3) | 4 | 5 | newer