Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Rakshtys

older | 1 | 2 | 3 | (Page 4) | 5 | newer

  0 0
 • 06/01/17--06:01: Būtina rasti laiko poilsiui
 • Kodėl  yra būtina surasti laiko poilsiui? (II dalis) Pirmoje šio teksto dalyje jau sužinojome keletą svarbių priežasčių, kodėl yra būtina rasti laiko kokybiškam poilsiui, o taip pat paminėjome, kad poilsio pasiūlymai, kuriuos galite įsigyti, kad iš šiandien – vienas geriausių poilsio pasirinkimų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog priežasčių, kodėl kokybiškas poilsis turėtų … Toliau skaityti "Būtina rasti laiko poilsiui"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Mikroautobusų nuoma Vilniuje yra aktuali tema tiek statantiems namus, tiek bandantiems susiplanuoti savo šeimos kelionę atostogų metu. Tad, svarbi informacija vilniečiams gali būti pasiekiama ir kaip visada – naudinga. Juk tiek švenčių, tiek įvairių verslo partnerių atvyksta į Vilnių, tad turima informacija leis išvengti klaidų ar nesusipratimų. Mikroautobuso nuoma Vilniuje: tai svarbu žinoti kiekvienam ( … Toliau skaityti "Naudinga žinoti kiekvienam vilniečiui"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Ne paslaptis, kad pailsėti Palangoje svajoja ir planuoja daugelis Lietuvos gyventojų. Vieni mėgsta aktyvų poilsį su pramogomis atrakcijomis ir kt., o kita grupė ieško SPA paslaugų, kad atostogų metu galėtų tikrai pailsėti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Todėl tie, kurie renkasi SPA Palangoje, pailsi geriau.  Poilsio pasiūlymai: nuo ko priklauso jų kaina? Poilsio pasiūlymai – jie … Toliau skaityti "Poilsio pasiūlymai ir SPA kainos Palangoje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Išsinuomoti butą Kaune ir susirasti šiame nuostabiame mieste nakvynę nėra sudėtinga. Tam gali pasitarnauti viešbučiai, svečių namai ar tiesiog, paprasti buteliai, kurie nuomojami tiek ilgesniam laikotarpiui, tiek vienai nakčiai. Buto nuoma Kaune ir nakvynė: kokia informacija turėtų būti patalpinta skelbime? Buto nuoma Kaune – nakvynė – viena paklausiausių paslaugų. Yra daug priežasčių, kodėl buto nuoma … Toliau skaityti "Informacija apie buto nuomą Kaune"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Vilnius yra labai gražus miestas su begale daug paslaugų. Vieną iš jų reikėtų paminėti iškeliant aukščiau kitų, tai taksi paslaugos. Greičiausiai, kad sutiksite su teiginių, jog ši paslauga yra kone populiariausia Vilniuje, todėl daugeliui keleivių ir paslaugos gavėjų yra aktuali ir pati taxi paslaugos kaina. Sutikime, Vilnius yra didelį darbinį greitį generuojantis miestas, todėl suspėti … Toliau skaityti "Ne visi žino paslaugų kainas Vilniuje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Greičiausiai sutiksite, visi norime gyventi tvarkinguose bei švariuose namuose. Dažnai nusivalome dulkes, siurbliuojame jas, plauname grindis ir atliekame daugybę kitų namų švaros darbus. Bet net ir atlikti visi sąraše esantys darbai neužtikrina švarios aplinkos. Yra erdvių, kurios gali kelti ne tik blogą savijautą, bet ir pasišlykštėjimą. Tai patirti galima tada, kai smirda kanalizacija. Kanalizacija – … Toliau skaityti "Nemalonus kvapas atsiranda ir švariuose namuose"

  zuikiaismirda kanalizacija, lauko tualeto kvapo naikinimas, nemalonus kvapas kanalizacijoje, kaip panaikinti blogą kvapą kanalicacijojezuikiaismirda kanalizacija, lauko tualeto kvapo naikinimas, nemalonus kvapas kanalizacijoje, kaip panaikinti blogą kvapą kanalicacijoje

  0 0

  Stogas mūsų namui yra kur kas didesnė reikšmės, nei galima įsivaizduoti. Jis suteikia ne tik saugo mus nuo oro temperatūrų svyravimų, įvairių kritulių rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą, bet ir suteikia papildomą saugumo jausmą. Galima tik įsivaizduoti situaciją, kai namo stogas kiauras, praleidžia šaltį ir nesulaiko šilumos. Štai kodėl yra svarbu pasirinkti tinkamą stogo dangą, kad … Toliau skaityti "Svarbiausia laiku apsispręsti ir tinkamai pasirinkti"

  zuikiaistogo danga, pvc stogo danga, betoninės čerpės, keramikinės čerpės, prilydoma stogo dangazuikiaistogo danga, pvc stogo danga, betoninės čerpės, keramikinės čerpės, prilydoma stogo danga

  0 0

  Visi mes turime namus, asmeninę erdvę, kurioje norime jaustis jaukiai ir saugiai. Bet ne visada pavyksta tai susikurti ar išlaikyti. Pavyzdžiui, atsiradęs nemalonus kvapas kanalizacijoje gali pastūmėti į neviltį net ir pačius kantriausius bei stipriausius. Nežinojimas ką daryti, kaip elgtis ir ko griebtis veda prie nevilties. Bet išeitis tikrai yra, tvirtina buksvarus.lt pardavimų vadovas. Pradėkime … Toliau skaityti "Kam reikalingos nuotekų bakterijos?"

  zuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos kanalizacijai, bakterijos nuotekoms, nuoteku bakterijos, valumo irenginiu bakterijos kainazuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos kanalizacijai, bakterijos nuotekoms, nuoteku bakterijos, valumo irenginiu bakterijos kaina

  0 0

  Vilnius – ne tik Lietuvos sostinė. Jei galima taip pasakyti, šis miestas yra ir įvairių paslaugų sostinė. Jame galima rasti kokių tik norite paslaugų, kad ir kavos aparatų remonto paslaugas. Jei žinoma, tokia paslauga Jums yra aktuali. Verta pradėti nuo to, kad paprasti meistriukai nepradeda kavos aparatų remonto verslo mūsų sostinėje. Tai daro kruopščiai viską … Toliau skaityti "Jei Vilniuje reikalingas kavos aparatų meistras"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Vilnius garsėja ne tik Gedimino kalno problema, jame siūlomos įvairios paslaugos, kurios labai svarbios miesto gyventojams ir įmonėms. Viena iš tokių problemų, kurią reikėtų spręsti labai greitai yra šaldytuvo gedimas. Sutikite, kad šaldytuvas yra vienas iš svarbiausių buitinės technikos prietaisų mūsų gyvenime. Vieni prie jų užmiega, kiti gi pabunda. Tai labai svarbus maisto saugojimo bei … Toliau skaityti "Ar ieškote Vilniuje šaldytuvo meistrų?"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Lietuvos teisės aktai mus visus įpareigoja tvarkyti nuotekas ir jas valyti. Yra keli būdai kaip tai daryti. Vienas yra prisijungus prie Lietuvos centralizuotos nuotekų sistemos, o kitas – nuotekas tvarkyti nuotekų valymo įrenginių pagalba. LR Aplinkos apsaugos nuotekų valyklų bendrose nuostatose galima susipažinti su pagrindinėmis nuotekų tvarkymo egzistuojančiomis sąvokomis. Pavyzdžiui, ne visi žino kas yra krekiklis … Toliau skaityti "Svarbiausia nuotekų valymo įrenginių paskirtis"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Fiziniams asmenims gali būti ši tema neįdomi, bet kavinių, restoranų ar kaimo turizmo savininkams bei administratoriams, tai – aktualu. Kadangi maitinimo įstaigose ar maisto gamybos cechuose privaloma atlikti pirminį nuotekų valymą, riebalų gaudyklės yra sumontuotos kone kiekvienoje įstaigoje. Nemontuoti riebalų atskirtuvų priežasčių yra, jei nuotekų sistema dar nuo statybų laikų jau yra pasirūpinusi tokiais techniniais … Toliau skaityti "Priemonės riebalų skaidymui"

  zuikiaibakterijos riebalu gaudyklemsbakterijos riebalu skaidymui, bakterijos riebalu gaudyklems, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos nuoteku valymui, bakterijos kanalizacijaizuikiaibakterijos riebalu gaudyklemsbakterijos riebalu skaidymui, bakterijos riebalu gaudyklems, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos nuoteku valymui, bakterijos kanalizacijai

  0 0

  Kaune gyvenantys neleis sumeluoti, kad yra buvę atvejų, kai netikėtai prireikia išskirtinės paslaugos – taxi. Nesvarbu, kad kas antras moka vairuoti ir vairuoja, bet būna netikėtų istorijų, kurios priverčia važiuoti namo ar į darbą ne savo automobiliu, bet pasinaudoti taksi paslaugomis. Artėjant pirmam žiemos mėnesiui neskurdžios ir Kauno dienos antraštės. Vis dažniau pasirodo straipsniai apie … Toliau skaityti "Kokybiško taksi paieškos Kaune"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kiekvienas mūsų esame “saulės vaikai“, nes pašvietus sauleis mes pradedame šypsotis, o jai pasislėpus už debesies energija ir nuotaika sumažėja. Taip nutinka dėl dėl saulės teigiamo poveikio bei įtakos mūsų organizmui. Gyvenant šviesesniuose namuose gera savijauta ir nuotaika niekada neapleidžia. Stoglangiai – pagrindinis įrankis, kurio pagalba galima į namus įsileisti dar daugiau natūralios šviesos. Tamsi … Toliau skaityti "Daugiau langų – daugiau šviesos"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Buitinės technikos remontas Vilniaus mieste yra labai svarbi paslauga kiekvienam vilniečiui ir sostinės svečiui. Taip jau yra, kad mūsų buityje yra gan daug įvairių prietaisų, kurie padeda mums taupyti laiką, gauti norimos informacijos ar pasiekti norimų rezultatų. Bet deja, tokie prietaisai taip pat genda, todėl žinoti, kur profesionaliai ir pigiau ją suremontuos Vilniuje žinoti – … Toliau skaityti "Kokia buitinė technika remontuoja Vilniuje"

  zuikiaibuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujezuikiaibuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniuje

  0 0

  Nuotekų sistemos arba kitaip tariant kanalizacijos priežiūros priemonės yra įvairios. Daugelis žino apie mechaninius kanalizacijos lynus, kurių pagalba galima pašalinti susidariusius kamščius. Žinomi ir cheminiai produktai, kurie gali ne tik atkimšti kanalizaciją, bet ir įtakoti vamzdyno saugiai būklei. Ir tik nedaugelis žino bei domisi efektyviomis biologinėmis priemonėmis, kurių pagalba ne tik sutaupoma lėšų, bet ir … Toliau skaityti "Biologinės bakterijos nuotekų sistemos priežiūrai"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Dažno namo palėpės būna paverstos sandėliukais, kur yra laikomi įvairūs mažai naudojami daiktai. Todėl neretai ši namų erdvė tampa nejaukia ir mažai lankoma. Bet apleisti tokią erdvę nereikėtų, galima tam imtis nesudėtingų ir nebrangių techninių sprendimų, kurių pagalba viskas turėtų išsispręsti į gerąją pusę. Stoglangiai – pagrindinis įrankis galintis į tamsią palėpę atvesti natūralų šviesos … Toliau skaityti "Ko reikia, kad palėpė taptų jaukiausia namų vieta?"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Nereikia žvalgytis į kitus, svarbiausia, kad švarus ir saugus būtų mūsų pačių kiemas. Dažnai taip nutinka, kad stebėdami kitus nepastebime ir savo akyje įkritusio krislo. Viskas priklauso nuo mūsų pačių požiūrio bei teisingo supratimo. Kai kurie mano, kad kanalizacijos sistema yra savaime susitvarkanti, todėl prižiūrėti jos nereikia. Bet toks požiūris išlieka tol, kol joje neatsiranda … Toliau skaityti "Nemalonaus kvapo kanalizacijoje galima išvengti"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Ieškantiems guminių juostų transporteriams dažnai tenka nemaži iššūkiai. Rasti kokybiška ir kainuojančią mažiau Lietuvoje – praktiškai neįmanoma. jei norima pigiausios, tai pardavėjai įpirš prasčiausią “kinietį“, norint, kad juosta tarnautų ženkliai ilgiau ir be papildomų trukdžių gamyboje, teks šiek tiek išsileisti. Bet visumoje, tinkamas sprendimas ir investicija visada atsiperka su kaupu. Transporterių juostos šiandien yra ypač … Toliau skaityti "Geras pasirinkimas ieškantiems – transporterio juostos"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Stogo langai yra papildomas šviesos šaltinis namuose arba biure. Juos galima sumontuoti ir jau pastatyto namo stoge, todėl šis klausimas yra aktualus kiekvienam, kuris mėgsta būti aplinkoje, kurioje daug natūralios šviesos. Stoglangiai kainuoja ne daug, lyginant su tikslu, kuris bus pasiektas. Tai ir geresnė savijauta, pakylėta nuotaika ir kiekvieną dieną natūrali šviesa Jūsų aplinkoje. Stoglangis … Toliau skaityti "Klausimai ir atsakymai – stoglangiai"

  zuikiaizuikiai

older | 1 | 2 | 3 | (Page 4) | 5 | newer