Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Rakshtys

older | 1 | .... | 3 | 4 | (Page 5)

  0 0

  Visi mes turime individualių poreikių, vienų jie yra dideli, kitiems pakanka noro įgyvendinimo – pagulėti šiltoje vonioje. Bet ne visų tokie, net ir paprasti norai negali būti įgyvendinti dėl tam tikrų priežasčių – vonios išvaizda verčia rinkti maudynes po dušu. Susidėvėjusi vonios danga gali būti neestetinė ir galinti pažeisti besimaudančiojo odą. Todėl suprantamas nenoras maudytis … Toliau skaityti "Atsiliepimai apie vonios atnaujinimą"

  zuikiaiVonios atnaujinimas.pngzuikiaiVonios atnaujinimas.png

  0 0

  Keisti įpročiai yra įsitvirtinę daugelio lietuvių buityje. Ne ką geresnė situacija ir pramonės sektoriuose. Kalba eina apie problemas, kurias, kaip keista, lietuviai labiau yra linkę spręsti, nei dėti pastangas, kad jų išvengti. Kanalizacija ir nuotekų sistema yra ta vieta, kuri dažnai kelia problemas, nors, tokių situacijų būtų galima išvengti. Viena iš tokių problemų yra nemalonaus … Toliau skaityti "Prižiūrima nuotekų sistema problemų nekelia"

  zuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, smirda kanalizacija, bakterijos kanalizacijai, bakterijos valymo įrenginiams,zuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, smirda kanalizacija, bakterijos kanalizacijai, bakterijos valymo įrenginiams,

  0 0

  Vis labiau ir dažniau žmonės ieško biologinių bakterijų namų aplinkos valymui bei apsaugai. Individualūs namai turi nuotekų valymo įrenginius, kurie prijungti prie namuose sumontuota kanalizacijos sistema. Valymo įrenginiai, duobės, šuliniai, riebalų gaudyklės ar kitokio tipo nuotekų valymo sistemos yra skirtos gamtos apsaugai užtikrinti. Kad užterštos buitinės nuotekos nepatektų į aplinką nevalytos ir taip nepakenktų gamtai. … Toliau skaityti "Užtikrinti namų ir aplinkos švarą – paprasta"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Šis straipsnis nebus apie technologijas ir kalbančius robotus. Tai straipsnis apie mažas interjero detales, kurios ir paverčia namus pačia jaukiausia vieta pasaulyje. Ir viena iš tokių detalių, galbūt net vertų baldo vardo, yra būtent raktų kabykla. Šis straipsnis nebus apie technologijas ir kalbančius robotus. Tai straipsnis apie mažas interjero detales, kurios ir paverčia namus pačia jaukiausia … Toliau skaityti "Labas – sako raktų kabykla"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kuomet kalba pasisuka apie  namų statybas, stogas tampa vienu pagrindinių akcentų. Perkistatai.lt Stogo danga šiandien gali būti įsigyjama ir internetu. Belieka tik pridurti, kad būtent šis procesas kartais apipinamas įvairiais mitais ir galbūt tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl nemaža dalis vartotojų vis dar vengia apsipirkti internetu.  Kuomet kalba pasisuka apie  namų statybas, stogas tampa … Toliau skaityti "Mitai ir tiesa – stogo dangos internetu"

  zuikiaiStogo danga 1.jpgETERNIT BALTIC stogų dangosKORAMIC stogų dangosMONIER stogų dangosBENDERS stogų dangosBUDMAT Venecja stogų dangosRUUKKI stogų dangosKATEPAL stogų dangosPrilydomos stogų dangosEUROFALA stogų dangosGERARD stogų dangosDACORA stogo plokštelėsMIDA stogų dangoszuikiaiStogo danga 1.jpgETERNIT BALTIC stogų dangosKORAMIC stogų dangosMONIER stogų dangosBENDERS stogų dangosBUDMAT Venecja stogų dangosRUUKKI stogų dangosKATEPAL stogų dangosPrilydomos stogų dangosEUROFALA stogų dangosGERARD stogų dangosDACORA stogo plokštelėsMIDA stogų dangos

  0 0

  Nors didieji Lietuvos miestai yra prijungti prie centrinės kanalizacijos sistemos, dauguma mažų miestelių turi savo individualius valymo įrenginius, o kai kur, individualūs namai naudojasi kanalizacijos duobėmis, šuliniais ar nuotekų kaupimo rezervuarais. Tokių valymo įrenginių priežiūra yra individuali kiekvieno namo savininkams. Būdų yra gan daug, bet svarbu žinoti apie svarbiausius. Siekiant užtikrint švarią ir saugią aplinką, … Toliau skaityti "Nuotekų valymo įrenginių priežiūra"

  zuikiaibakterijos valymo įrenginiams, valymo irenginiu bakterijos, bio bakterijos valymo irenginiams, bakterijos kanalizacijaizuikiaibakterijos valymo įrenginiams, valymo irenginiu bakterijos, bio bakterijos valymo irenginiams, bakterijos kanalizacijai

  0 0

  Kelionės gali būti labai įvairios, o vienas iš jų tipų yra kelionės autobusais, mikroautobusais ir su didesniu komfortu – automobiliais. Pastarieji siūlo keliauti įvairiomis kryptimis ir įvairiais tikslais, tačiau dažniausiai kelionės užsitęsia tikrai ne vieną  valandą. Keleivių vežimas Klaipeda Vilniaus oro uostas – Klaipėda tikrai neprailgs, tačiau ilgesni maršrutai reikalauja, kad apie juos pagalvotumėte iš … Toliau skaityti "Nuo durų iki durų – oro uostai LT"

  zuikiaiKlaipeda Vilniaus oro uostas - Zuikiobilietai.ltVilniaus oro uostas klaipėda - Zuikiobilietai.ltzuikiaiKlaipeda Vilniaus oro uostas - Zuikiobilietai.ltVilniaus oro uostas klaipėda - Zuikiobilietai.lt

  0 0

  Dėl įvairių priežasčių kartais gyvenime nutinka taip, kad fizinio asmens bankrotas lieka vienintele išeitimi. Belieka tik pridurti, kad į tokią situaciją patekęs asmuo ir taip patiria daug streso. Pripažinti  reikia ir tai, kad fizinio asmens bankrotas tikrai nėra ta procedūra, su kuria būtų  susiduriama kasdien. Priešingai, tai – vis dar gana reta reiškinys, tad nieko … Toliau skaityti "Kaip elgtis ir kur kreiptis norint skelbti asmeninį bankrotą?"

  zuikiaifizinio asmens bankrotasunnamedzuikiaifizinio asmens bankrotasunnamed

older | 1 | .... | 3 | 4 | (Page 5)