Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Articles on this Page

(showing articles 1 to 46 of 46)
(showing articles 1 to 46 of 46)

Channel Description:

Rakshtys
  0 0

  Nemokami skelbimai: koks yra statistinio  vartotojo elgesys? Kiekviena prekė, paslauga ar reiškinys turi savo vartotojus. Nemokami skelbimai – taip pat nėra išimtis, jie turi platų ratą vartotojų. Šių vartotojų elgesys – reiškinys, apie kurį galima pateikti nemažai įdomių bei svarbių dalykų. Tad koks yra statistinio nemokamų skelbimų vartotojo elgesys? Apie tai ir pakalbėsime netrukus hipis.lt … Continue reading "Koks yra statistinio vartotojo elgesys nemokamuose skelbimuose"

  zuikiainemokami-skelbimai-lietuvojezuikiainemokami-skelbimai-lietuvoje

  0 0

  Barzdos stilius ir kaip pasirinkti pagal veido formą Kas rytą skusti barzdą darosi nemadinga, todėl daugelis vyrų yra linkę auginti barzdas, o su tokiu poreikiu formuojamas ir barzdos stilius. Kurį ir bandysime aprašyti. Kaip jau žinote, veido formų yra įvairių, todėl barzdos formavimas atsižvelgiant į veido formą taip pat svarbus. Taigi, nustatę savo veido formą … Continue reading "Pasirinkite barzdos formavimą pagal veido formą"

  zuikiaibarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-ltzuikiaibarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-lt

  0 0

  Skelbimai internete: kokią naudą gauna  jų ieškantis žmogus? Skelbimai internete yra viena populiariausių temų šiuo metu, kadangi statistika rodo, kad per metus į interneto platybes patenka milijonai skelbimų. O  ar galėtų būti kitaip – juk skelbimai internete teikia didžiulę naudą tiek jų skelbėjams, tiek tam tikros informacijos  ieškantiems žmonėms. Šį kartą pasidomėsime, kokios naudos  iš … Continue reading "Skelbimai internete: kokią naudą gauna jų ieškantis žmogus?"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Plastikas: visos jo savybės, kurias turite žinoti (I dalis) Šiandien įvairiems darbams atlikti galime naudoti įvairias medžiagas, tačiau svarbiausia yra tai, kad apie visas medžiagas, iš kurių galima ką nors pagaminti, svarbu žinoti daug reikšmingos informacijos, kuri apima įvairius aspektus. Vienas iš jų yra medžiagos savybės, kurios, kaip žinia, gali būti tiek teigiamos, tiek neigiamos. … Continue reading "Plastikas: visos jo savybės, kurias turite žinoti (I dalis) UAb Baltic belt"

  zuikiaitransporterines-juostos-uab-baltic-beltzuikiaitransporterines-juostos-uab-baltic-belt

  0 0

  Originally posted on Draudimas internetu:
  Drausti automobilį civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu privaloma gan senei, bet ne visi dar žino kai kuriuos niuansus. Pavyzdžiui, draudžiant savo transporto priemonę arba automobilį internetu, dauguma ieško pigiausios kainos. Todėl iškart atsiranda klausimas, ieškoma draudimo ir jo sąlygų ar ieškoma kaina, prie kurios būtų ir draudimo paslauga? Automobilis taip pat…

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kelionės po Lietuvą ir užsienį: kokie skirtumai laukia? (I dalis) Ilgėjančios dienos, puikus oras, atgijusi gamta ir daugiau laisvo laiko – tai pagrindinės priežastys, kodėl atėjus vasarai kur kas daugiau žmonių leidžiasi į keliones. Belieka tik pridurti, kad visas keliones galima suskirstyti pagal daugybę kriterijų, o vienas iš jų yra susijęs su lokacija:  kelionės gali … Continue reading "Kelionės po Lietuvą ir užsienį"

  zuikiaikelionėszuikiaikelionės

  0 0

  Ne paslaptis, kad kiekvienas svajojame turėti savus jaukius namus, ramią bei stilingą aplinką. Vieni džiūgauja įsigiję nuosavą butą, kiti gi, iš visų jėgų stengiasi pasistatyti ir įsikurti individualiame name. Bet deja, vien tik patalpų bei sienų nepakanka, kad galėtume visas erdves laikyti jaukiomis ir patogiomis laiko praleidimui. Paimkime, kad ir virtuvę. Kaip smagiai jausitės, jei … Continue reading "Įvairūs virtuvės baldų komplektai"

  zuikiaiįvairūsvirtuves komplektaizuikiaiįvairūsvirtuves komplektai

  0 0

  Kai netikėtai sugenda šaldytuvas Kasdieniai vilniečių poreikiai skiriasi, vieni skuba į dušą, pavaldyti ir į darbą, kiti mėgsta pasivolioti lovoje, pabusti ilgai ir greičiausiai, kad su kavos puodeliu dar pataluose. Tam, kad kavos puodelis atsidurtų vos tik pabudusio rankose reikia ją pagaminti. Dažnai tai daro artimas žmogus arba kavos aparatas. Bet kavos aparatas Jums į … Continue reading "Kai netikėtai sugenda kavos aparatas"

  zuikiaikai netikėtaizuikiaikai netikėtai

  0 0

  Vilniuje teikiamos šaldytuvų remonto paslaugos Pažvelgus į kasdienį vilniečių gyvenimą, jis yra lydimas nuolatinio bėgimo, dažno streso ir įvykių. Bet neretai tenka spręsti ir netikėtai iškilusias problemas, kurios susijusios su buitimi. Jei dar tiksliau paminėti – tai su buitinės technikos gedimais. Paimkime, kad ir šaldytuvą. Iš šalies žvelgiant, prietaisas nėra mažas, todėl daugelis galvoja, kad … Continue reading "Vilniuje teikiamos šaldytuvų remonto paslaugos"

  zuikiaipigus skalbimo masinu remontas vilniujezuikiaipigus skalbimo masinu remontas vilniuje

  0 0

  Pabandykite nuginčyti, kad lietuviai nemėgsta keliauti. Greičiausiai, kad tokių skeptikų bus labai mažai. Vieni mėgsta keliones lėktuvais, kiti keliauja laivais, treti mina dviračių pedalus, o dar viena grupelė mėgsta kitas šalis lankyti automobiliais. Keliaujant automobiliu, salone galima tilpti keturiems asmenis, jei norima išlaikyti komfortą ir tūkstančius kilometrų nevažiuoti susigrūdus ir nepatogiai. Bet yra kur kas … Toliau skaityti "Patarimai įsimintinoms kelionėms"

  zuikiaimikroautobusu nuoma - busiukonuoma.ltzuikiaimikroautobusu nuoma - busiukonuoma.lt

  0 0
 • 04/17/16--06:06: 1
 • 1

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kondicionierių galingumas: į ką atsižvelgti? Nesvarbu, kas jus domintų, kondicionierių įsigijimas ar kondicionieriu nuoma, renkantis tokį įrenginį, dėmesį verta atkreipti į įvarius kriterijus, o vienas iš jų yra galingumas. Net ir tuo atveju, jei apie save galite pasakyti, kad apie tokius įrenginius suprantate dar labai nedaug, tikrai žinote, kad kondicionierių galingumas gali būti labai įvairus. … Toliau skaityti "Į ką atsižvelgti perkant ar nuomojant kondicionierių"

  zuikiaiKondicionierių nuomakondicionieriu nuoma40260RF-00001618-001zuikiaiKondicionierių nuomakondicionieriu nuoma40260RF-00001618-001

  0 0

  Vairavimo mokyklos Kaune  ir Klaipėdoje:  kaip gauti reikiamą informaciją? Vairavimo mokyklos Kaune ir Klaipėdoje sudaro labai didelę įvairovė, tad belieka tik pridurti, kad tuo atveju,  jei jūsų tikslas yra išsirinkti vairavimo mokyklą viename iš šių miestų, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad norint priimti puikų sprendimų,  teks susipažinti su nemažu kiekiu informacijos – juk neturėdami … Toliau skaityti "Kaip gauti informacijos apie vairavimo mokyklas"

  zuikiaivairavimo mokyklazuikiaivairavimo mokykla

  0 0

  Daugelis gyvename vis greitėjančio gyvenimo pasaulyje, todėl svarbus kiekvienas elementas, kuris padėtų mums įgyvendinti visus planus. Nekilnojamo turto rinka, po krizės Lietuvoje atsigauna. Žmonės perka vis dažniau ir vis brangesnius būstus ar kitokį nekilnojamą turtą, pavyzdžiui, kad ir komercinės paskirties žemes, kad patys galėtų pasistatyti sau namą. Nekilnojamą turtą Klaipėdoje įsigyti nėra sudėtingas procesas, bet … Toliau skaityti "Kaip išsirinkti nekilnojamo turto agentūrą Klaipėdoje"

  zuikiainekilnojamo turto agentura klaipedazuikiainekilnojamo turto agentura klaipeda

  0 0

  Klaipėda nėra didelis miestas. Labiausiai čia paplitusi yra valstybinė pramonė ir ta, kuri yra prilipusi prie valstybinės, tai yra, aptarnauja visas valstybines įmones… Nekilnojamo turto agentūros taip pat yra nedidelio suskirstymo zonoje, bet kaip visada, išgyvena tik geriausios, arba, tik arčiau valstybinės paskirties prieinančios… Daugelis sau kelia klausimą, o kaip gi išsirinkti nekilnojamo turto agentūrąa … Toliau skaityti "Kodėl verta rinktis nekilnojamo turto agentūtą"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Vilniečiai stengiasi išsirinkti kokybišką vairavimo mokyklą kursams, arba pasirenka draugų patarimą. Savaime suprantama,  kad vairavimo mokyklos Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste paskirtis yra suteikti galimybę lankyti  vairavimo kursus, o taip pat svarbu užtikrinti ir visas reikalingas sąlygas mokymuisi. Maža to, neretai siekiama užtikrinti ir patrauklią kainą – juk būtent ji yra ypač aktuali daugeliui … Toliau skaityti "Kalbant apie vairavimo mokyklas Vilniuje"

  zuikiaivairavimo mokyklazuikiaivairavimo mokykla

  0 0

  Vairavimo mokymo centras Vilniuje AURUDA:  išskirtiniai pasiūlymai Kuomet pokalbio tema tampa vairavimo kursai Vilniuje, vienas iš akcentų, kuris tikrai nelieka nepaminėta, yra tas, kad būtent šiame vairavimo mokyklų pasiūla yra labai didelė. Ir nors paklausa sostinėje taip pat kur kas didesnė nei mažesniuose mūsų šalies miestuose, dėmesį verta atkreipti į tai, jog sostinėje esančios vairavimo mokyklos … Toliau skaityti "Vairavimo mokymo centras Vilniuje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Dažnas jaunuolis savęs klausinėja, noriu išmokti vairuoti, kiek tai man kainuos ir kaip susirasti geriausią? Yra įvairių variantų paslaugų pasirinkimui, juos ir pabandysime įvardinti. Kuomet žmogus nori išmokti vairuoti, dažniausiai jis ne tik džiaugiasi vizija, kaip bus puiku, kai bet kokiu metu galės vykti ten, kur pageidauja, bet ir turi rasti atsakymus į praktiškus klausimus … Toliau skaityti "Kiek reikia susitaupyti vairavimo kursams"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Aš, kaip ir dauguma Lietuvos gyventojų, važinėju automobiliu, turiu tokį senutėlį Nissan Sunny 1996 metų net, dyzeliukas. Galima juoktis iki apatinių sudrėkimo, bet mašiniukas važiuoja pakankamai gerai, variklis dar nėra nė karto pavedęs, užsiveda iš puse apsisukimo, bet, kaip nebūtų gaila jo techninė apžiūra turėjo baigtis metų pradžioje. Suprantama, kai mašinos širdis veikia kaip šveicariškas … Toliau skaityti "Kaip aš pardaviau savo seną Nissan SUNNY"

  zuikiaisenų automobilių supirkimas Vilniujeautomobilių supirkimas Vilniujezuikiaisenų automobilių supirkimas Vilniujeautomobilių supirkimas Vilniuje

  0 0

  Pateikiame Lietuvos dienraštyje DELFI publikuotą straipsnį apie geriausios vairavimo mokyklos Lietuvoje rinkimą susisiekimo ministerijoje. Tikimės, kad šiandien dienai ši mokykla taip pat išlaiko turėtą kokybės prestižą. Susisiekimo ministerijoje trečiadienį apdovanota geriausia 2014 m. Lietuvos vairavimo mokykla. Ja tapo V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis). Teorijos žinių egzaminus „Regitroje“ iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc. … Toliau skaityti "2014 metų geriausia vairavimo mokykla"

  zuikiaivairavimo-mokykla vilniujezuikiaivairavimo-mokykla vilniuje

  0 0

  Naudinga informacija praverčia visiems, juolab, kad žinoti privalu visiems, o informacijai susirinkti tenka gaišti laiką, tad nebūsiu tuo “tikruoju“ lietuviu ir pasidalinsiu niuansais, su kuriais tenka susidurti nebenaudojamų automobilių savininkams. Žinoma, kad nebevažiuojantis senas automobilis, arba dar kitaip tariant – “trantas” pradeda kelti daug rūpesčių. Deja, bet ne visi žino kaip elgtis tokioje situacijoje, kai … Toliau skaityti "VĮ REGITRA patarimas turintiems nenaudojamus automobilius"

  zuikiaiautomobiliu supirkimaszuikiaiautomobiliu supirkimas

  0 0

  Kaip rinko ir ką išrinko geriausia vairavimo mokykla Lietuvoje Pateikiame Lietuvos dienraštyje DELFI publikuotą straipsnį apie geriausios vairavimo mokyklos Lietuvoje rinkimą susisiekimo ministerijoje. Tikimės, kad šiandien dienai ši mokykla taip pat išlaiko turėtą kokybės prestižą. Susisiekimo ministerijoje trečiadienį apdovanota geriausia 2014 m. Lietuvos vairavimo mokykla. Ja tapo V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis). Teorijos žinių […] … Toliau skaityti "Sužinokite apie geriausias vairavimo mokyklas daugiau"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  CE kategorija Vilnius: atsakymai į svarbiausius klausimu Yra daug temų, kuriomis kalbėti galima labai daug,   o tuo atveju, jei prabilsite apie vairavimo mokymosi galimybe, galite būti tikri, jog informacijos bus taip pat labai daug. Vis dėlto, net pradėjus kalbėti tokia tema, siekiant, kad pokalbis būtų iš tiesų informatyvus, reikia paminėti, kad naudingiausia yra kalbėti tik … Toliau skaityti "Svarbiausi CE kategorijos atsakymai"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Taigi, išmokti vairuoti vieni niekai, gali pagalvoti jau mokantis vairuoti ir patirties turintis, bet kai kalba paliečia tik tokį norą turinčius, viskas, atrodo, verčiasi aukštyn kojomis. Vairavimo kursai Vilniuje su mokymo centru AURUDA Vairavimo mokykla Vilniuje AURUDA:  išskirtiniai pasiūlymai Kuomet pokalbio tema tampa vairavimo kursai Vilniuje, vienas iš akcentų, kuris tikrai nelieka nepaminėta, yra tas, kad … Toliau skaityti "Vairavimo mokymų centras organizuoja kursus Vilniuje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Vairavimo mokykla Vilniuje kainos: nuo ko jos priklauso? Ko gero, jau daug kartų teko girdėti apie tai, jog  neretai tam tikrų prekių ar paslaugų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Kuomet kalbame apie vairavimo mokyklas ir jų teikiamas paslaugas, reikia pastebėti, kad j jų kaina taip pat priklauso nuo įvairių veiksnių. Taigi, jei jus domina vairavimo … Toliau skaityti "Nuo ko priklauso vairavimo kursų kainos?"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Originally posted on Straipsniai Jums reikiamomis temomis:
  SEO straipsniai ir jų talpinimas kokybiškai Seo straipsniai bei talpinimai Interneto svetainė ir mažas lankytojų srautas verčia nerimauti savininkus. Jei nėra daug lankytojų, tai nėra ir pirkimo, o tai neigiamai atsiliepia verslui. Tam, kad padėtis taptų priešinga ir jūs sulauktumėte didžiulių lankytojų srautų padeda seo straipsniai. Tiems, kurie…

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Nekilnojamo turto agentūra ir Klaipėda – kaip tinkamai organizuoti pardavimą arba pirkimą. Taip jau suplanuotas tas mūsų gyvenimas šioje žemėje, vieniems sekasi geriau, kitiems šiek tiek mažiau, bet iš esmės negalime skųstis, kad viskas ką darome yra labai blogai. Panaši situacija ir nekilnojamo turto rinkoje uostamiestyje, vieni turtą perka vos tik atradę jį už mažesnė … Toliau skaityti "Kaip greitai parduoti nekilnojamą turtą Klaipėdoje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Šiuolaikiškam žmogui sunku išrinkti dovaną arba nustebinti jį kuo nors, bet yra būdų, kaip tai padaryti. Graviravimas yra vienas iš jų, todėl pasidomėti ant kokių medžiagų galimas graviravimas – verta. Graviravimas lazeriu: svarbi informacija apie medžiagas, ant kurių  graviruojama Graviravimas lazeriu Vilniuje ir kituose  miestuose suteikia  labai daug galimybių. Vienas pagrindinių šio proceso privalumų yra … Toliau skaityti "Medžiagos ant kurių graviruojama"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Prieš dešimtmetį naudinga buvo ir skelbimų lenta Kartais nepastebime kaip greit bėga laikas. Vaikai užauga, tėvai pasensta, medžiai numeta lapus ir vėl jais pasipuošia, o kai kurie dalykai, atrodo , kad būtų įvykę vakar. Kiekviena diena prasideda ir pasibaigia taip pat kaip ir metai prabėga taip pat kaip ir visi prieš tai. Gyvenimas eina sava … Toliau skaityti "Prieš dešimtmetį tarnavusi skelbimų lenta"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Nors žiema tik įsibėgėja, sumanūs statybininkai jau žvalgosi ir būsimus darbus, ieško rangovų, subrangovų ir pigesnių medžiagų. Viena iš tokių medžiagų, kurios ieškoma dažniausiai yra stogo danga. Taip pat, nesuklydote skaitydami. Būtent dangos stogams ieškoma daug ankščiau nei galvojate. Pamatus ar blokelius sienoms galima išsirinkti gan greitai, bet būsimi namų šeimininkai ilgiausiai renkasi būtent stogų … Toliau skaityti "Kaip apsispręsti dėl dangos stogui"

  zuikiaistogo danga - stogocerpes.ltzuikiaistogo danga - stogocerpes.lt

  0 0

  Restoranų ar kavinių lankytojai net neįsivaizduoja, kokius darbus privalo lankomos įstaigos savininkai, kad vartotojas galėtų jaustis smagiai ir saugiai. Riebalų gaudyklės yra vienas iš įrankių, kurios pagalba yra apsaugoma gamta ir mūsų visų švari aplinka. Riebalų gaudyklės užkerta kelią riebalų patekimui į bendras nuotekas bei ekologiškai katastrofai. Gyvename intensyvaus gyvenimo erdvėje, todėl užteršus aplinką atsirastų … Toliau skaityti "Riebalų gaudyklių priežiūrai"

  zuikiaiBakterijos riebalų skaidymuizuikiaiBakterijos riebalų skaidymui

  0 0

  Artėja smagios žiemos šventės, daugelis ieško dovanų artimiesiems, kuria šventinę nuotaiką. Tame tarpe žmonių ir tokių, kurie galvoja ne tik apie šventes, nuotaiką, bet ir apie statybų užbaigimą Naujaisiais metais. Todėl kai kurie jau dabar yra pradėję žvalgytis įvairių statybinių medžiagų, tame tarpe ir stogo dangos. Tie, kurie jau yra susidūrę su statybinių medžiagų įsigijimu … Toliau skaityti "Apie stogo dangas ir galimybes"

  zuikiaiBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltzuikiaiBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.lt

  0 0

  Prisipažinkite, kad Jūsų gyvenimo tempas vis greitėja. Dažnai tenka pripažinti, kad ne visada suspėjate, tenka planuoti dienotvarkę ir viską užsirašyti darbo knygoje. Bet ne visur yra skatinimas bėgti. Pavyzdžiui, vairuojant transporto priemonė ar vykstant į kelionę skubėti nepatartina. Nors tokiems žmonėms yra paslauga apsidraudimui – draudimas internetu. Reikia sutikti, kad draudimo bedrovės Lietuvoje padarė didelę … Toliau skaityti "Kuo naudingas draudimas internetu"

  zuikiaikuo naudingaszuikiaikuo naudingas

  0 0

  Remonto paslaugos Vilniaus mieste populiarios ne todėl, kad technika, kuri yra naudojama buityje genda dažnai, bet todėl, jog mūsų šalies sostinėje gyvena daugiausiai žmonių. Tad, proporcingai gyventojų skaičiui, kuris yra netoli milijono, atitinkamai Vilniuje dirbantys remonto meistrai fiksuoja ir pranešimus apie vienos ar kitos rūšies buitinės technikos gedimą. Vilniečiai yra labiausiai skubantys žmonės ir nereikia … Toliau skaityti "Kai buitinė technika sujaukia kasdienius planus"

  zuikiaiBuitinės technikos remontas VilniujezuikiaiBuitinės technikos remontas Vilniuje

  0 0

  Klinkerio plytos yra vis labiau ir labiau populiarėjantis pasirinkimas, tačiau nieko keista, kodėl taip yra – šis gaminys turi labai daug privalumų. Vienas iš jų yra universalumas. Ši savybė užtikrina, kad gaminys gali būti naudojamas tiek lauke, tiek pastato išorėje. Na, o šį kart aptarsime, dėl kokių priežasčių klinkerio plytas verta naudoti pastato išorėje. Garantuojamas … Toliau skaityti "Jas verta panaudoti išorėje"

  zuikiaiJas vertazuikiaiJas verta

  0 0

  Kiekvienas mes puoselėjame, tvarkome ir prižiūrime savo buitį taip, kad ji būtų graži, švari ir saugi. Individualiuose namuose gyvenantiems nepakanka tik nuvalyti dulkes ir išplauti grindis. Nuosavi namai ir buitis dar daugiau darbų ir reikalavimui, jei norima, kad visa aplinka būtų smagi, jauki ir švari. Vienas iš pagrindinių dalykų kas nuosavuose namuose gali kelti susierzinimą … Toliau skaityti "Problemos kanalizacijoje ir jų sprendimo būdai"

  zuikiaiproblemoszuikiaiproblemos

  0 0

  Nors klinkeris yra viena seniausiai naudojamų medžiagų (teigiama, kad jis buvo pradėtas naudoti dar prieš 5000 metų), dėmesį verta atkreipti į tai, kad mūsų dienomis gajūs tam tikri mitai, susiję su šios medžiagos produktais. Belieka tik pridurti, kad tikėjimas šiais  mitais gali kainuoti labai brangiai. Vis dėlto, nesunku pastebėti ir tai, kad dažnu  atveju taip … Toliau skaityti "Žinomi mitai apie klinkerio produktus"

  zuikiaiklinkeris fasaduižinomi mitaizuikiaiklinkeris fasaduižinomi mitai

  0 0

  Pradėkime nuo to, kad visi žinome kas tai yra kanalizacija. Tai nuotekų surinkimo sistema, kurios dėka tiek buitinės tiek pramonėje generuojamos nuotekos yra surenkamos ir nukreipiamos į nuotekų valymo įrenginius. Tai iš šalies atrodantis nesudėtingas procesas iš tikro yra pakankamai rimtas procesas, todėl dėl nepriežiūros ar nepakankamos priežiūros kanalizacijoje atsiranda tam tikros problemos. Generuojamose nuotekose … Toliau skaityti "Nemalonūs kvapai aplanko dažnai"

  zuikiaiproblemosnemalonūs kvapaizuikiaiproblemosnemalonūs kvapai

  0 0

  Kad turto draudimas internetu yra ta paslauga, kurią verta rinktis tuo atveju, jei norite apsaugoti savo turtą, tai žino, ko gero, visi. Savaime suprantama, puikiai žinoma yra ir tai, jog ši paslauga yra neatsiejama nuo klientų. Ir tik retas susimąsto apie tai, jog visus jos klientus galima suskirstyti į tam tikrus tipus. Kokie jie? Tuo … Toliau skaityti "Kaip skirstomi turto draudimo paslaugos klientai"

  zuikiaiturto draudimas internetu - zuikiobilietai.ltzuikiaiturto draudimas internetu - zuikiobilietai.lt

  0 0

  Centralizuota kanalizacijos sistema Lietuvoje ar individualiai sumontuota nuosavų namų erdvėje atlieka labai svarbią gamtosauginę funkciją. Užterštos nuotekos, kurios atsiranda buityje ar pramonėje yra surenkamos ir nukreipiamos išvalymui. Sutrikus kanalizacijos vamzdyno darbui gali kilti didelių problemų ar net ekologinė katastrofa. Į aplinką patekę teršalai gali ją užteršti, o prie namų esantys šuliniai su geriamu vandeniu pavojingi. … Toliau skaityti "Dvokas kanalizacijoje neturėtų būti"

  zuikiaidvokasnemalonūs kvapaizuikiaidvokasnemalonūs kvapai

  0 0

  Šiuolaikiški žmonės mėgaujasi ne tik gražiais gamtos vaizdais, keliauja, bet ir mėgsta atsipalaiduoti bei atgauti jėgas vonioje. Vienų vonios yra prabangios, baltumu spinti net iš tolo, kiti gi tenkinasi jau pasenusia ir nusidėvėjusia. Naujos vonios kainuoja ganėtinai brangiai, todėl taupūs lietuviai renkasi kantrybę ir procedūras ne visai estetinėse voniose. Bet prieš kelis metus į Lietuvą … Toliau skaityti "Sparčiai populiarėjanti paslauga – vonios atnaujinimas"

  zuikiaiVonios atnaujinimasVonios atnaujinimaszuikiaiVonios atnaujinimasVonios atnaujinimas

  0 0

  Kai yra kalbama apie biologines bakterijas kanalizacijai ir valymo įrenginiams, paprastai akcentuojami jų privalumai, kurių tikri netrūksta.  Ne paslaptis, kad tokio pobūdžio gaminiai yra puikus pasirinkimas siekiant suskaidyti riebalus, užtikrinti puikų kanalizacijų sistemų darbą, panaikinti nepageidaujamus kvapus, o taip pat užtikrins ilgą tarnavimo laiką. Pranašumai yra labai svarbūs, tačiau ne vien tik jie domina būsimus … Toliau skaityti "Informacija apie biologines priemones bei kainą"

  zuikiaiproblemoszuikiaiproblemos

  0 0

  Pirmoje šio teksto dalyje įvardijome ne vieną patarimą, kuris tikrai bus vertingas visiems norintiems namus susitvarkyti greitai bei paprastai, o taip pat paminėjome, jog efektyvios biologinės priemonės kanalizacijai ir valymo įrenginiams gali būti labai reikalingos. Tačiau, ar vien tik šis pasirinkimas gali padėti įveikti namų tvarkymo iššūkį? Sunkiai pasiekiamos ar aukščiausiai esančios vietos, turi būti valomos … Toliau skaityti "Užtikrinti namų ir aplinkos švarą – paprasta"

  zuikiaiBakterijos kanalizacijaizuikiaiBakterijos kanalizacijai

  0 0

  Biologinės bakterijos nuotekų valymui, priežiūrai, efektyviam problemų sprendimui #BiolBakterijos #BakterijosKanalizacijai #BakterijosValymoĮrenginiams Biologinės bakterijos nuotekoms Biologinės priemonės populiarėja ir mūsų šalyje. Dažnai pastebima cheminių priemonių žala ne tik aplinkai, bet ir įrangai… Šaltinis: Biologinės bakterijos nuotekoms Reklama

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Pirmoje šio teksto dalyje jau patvirtinome keletą tiesų ir paneigėme keletą mitų, kurie yra susiję su stogo dangos įsigijimu internetu. Dar daugiau mitų ir tiesų jūsų laukia šioje dalyje. Jei pirksiu stogo dangą internetu, teks laukti net keletą savaičių, kol pirkinys bus pristatytas Šis teiginys – ir mitas, ir tiesa, kadangi kartais iš tiesų pasitaiko … Toliau skaityti "Internetu galima įsigyti ir dangą stogui"

  zuikiaiStogo danga 1zuikiaiStogo danga 1

  0 0

  Ankščiau ar vėliau nutinka taip, kad vienokiu ar kitokiu būdu mes įsisukame į jubiliejų šventimo sūkurį. Jei ne jubiliatai, tai jubiliejaus šventės dalyviais patampame. Smagu, kai gražios šventės proga ateina į mūsų kiemą. Sulaukiame daug artimųjų ir draugų svečiuose. Gauname daugybę pasveikinimų ir žinoma, įvairiausių dovanų. Vieni dovanas dovanoja simboliškai, kad jubiliatui, šventėje būtų smagu. … Toliau skaityti "Keli patarimai ieškantiems dovanos jubiliejui"

  zuikiaikeli patarimaizuikiaikeli patarimai