Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Rakshtys
  0 0

  Nemokami skelbimai: koks yra statistinio  vartotojo elgesys? Kiekviena prekė, paslauga ar reiškinys turi savo vartotojus. Nemokami skelbimai – taip pat nėra išimtis, jie turi platų ratą vartotojų. Šių vartotojų elgesys – reiškinys, apie kurį galima pateikti nemažai įdomių bei svarbių dalykų. Tad koks yra statistinio nemokamų skelbimų vartotojo elgesys? Apie tai ir pakalbėsime netrukus hipis.lt … Continue reading "Koks yra statistinio vartotojo elgesys nemokamuose skelbimuose"

  zuikiainemokami-skelbimai-lietuvojezuikiainemokami-skelbimai-lietuvoje

  0 0

  Barzdos stilius ir kaip pasirinkti pagal veido formą Kas rytą skusti barzdą darosi nemadinga, todėl daugelis vyrų yra linkę auginti barzdas, o su tokiu poreikiu formuojamas ir barzdos stilius. Kurį ir bandysime aprašyti. Kaip jau žinote, veido formų yra įvairių, todėl barzdos formavimas atsižvelgiant į veido formą taip pat svarbus. Taigi, nustatę savo veido formą … Continue reading "Pasirinkite barzdos formavimą pagal veido formą"

  zuikiaibarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-ltzuikiaibarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-ltbarzdai-ir-usams-hipis-lt

  0 0

  Skelbimai internete: kokią naudą gauna  jų ieškantis žmogus? Skelbimai internete yra viena populiariausių temų šiuo metu, kadangi statistika rodo, kad per metus į interneto platybes patenka milijonai skelbimų. O  ar galėtų būti kitaip – juk skelbimai internete teikia didžiulę naudą tiek jų skelbėjams, tiek tam tikros informacijos  ieškantiems žmonėms. Šį kartą pasidomėsime, kokios naudos  iš … Continue reading "Skelbimai internete: kokią naudą gauna jų ieškantis žmogus?"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Plastikas: visos jo savybės, kurias turite žinoti (I dalis) Šiandien įvairiems darbams atlikti galime naudoti įvairias medžiagas, tačiau svarbiausia yra tai, kad apie visas medžiagas, iš kurių galima ką nors pagaminti, svarbu žinoti daug reikšmingos informacijos, kuri apima įvairius aspektus. Vienas iš jų yra medžiagos savybės, kurios, kaip žinia, gali būti tiek teigiamos, tiek neigiamos. … Continue reading "Plastikas: visos jo savybės, kurias turite žinoti (I dalis) UAb Baltic belt"

  zuikiaitransporterines-juostos-uab-baltic-beltzuikiaitransporterines-juostos-uab-baltic-belt

  0 0

  Originally posted on Draudimas internetu:
  Drausti automobilį civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu privaloma gan senei, bet ne visi dar žino kai kuriuos niuansus. Pavyzdžiui, draudžiant savo transporto priemonę arba automobilį internetu, dauguma ieško pigiausios kainos. Todėl iškart atsiranda klausimas, ieškoma draudimo ir jo sąlygų ar ieškoma kaina, prie kurios būtų ir draudimo paslauga? Automobilis taip pat…

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kelionės po Lietuvą ir užsienį: kokie skirtumai laukia? (I dalis) Ilgėjančios dienos, puikus oras, atgijusi gamta ir daugiau laisvo laiko – tai pagrindinės priežastys, kodėl atėjus vasarai kur kas daugiau žmonių leidžiasi į keliones. Belieka tik pridurti, kad visas keliones galima suskirstyti pagal daugybę kriterijų, o vienas iš jų yra susijęs su lokacija:  kelionės gali … Continue reading "Kelionės po Lietuvą ir užsienį"

  zuikiaikelionėszuikiaikelionės

  0 0

  Ne paslaptis, kad kiekvienas svajojame turėti savus jaukius namus, ramią bei stilingą aplinką. Vieni džiūgauja įsigiję nuosavą butą, kiti gi, iš visų jėgų stengiasi pasistatyti ir įsikurti individualiame name. Bet deja, vien tik patalpų bei sienų nepakanka, kad galėtume visas erdves laikyti jaukiomis ir patogiomis laiko praleidimui. Paimkime, kad ir virtuvę. Kaip smagiai jausitės, jei … Continue reading "Įvairūs virtuvės baldų komplektai"

  zuikiaiįvairūsvirtuves komplektaizuikiaiįvairūsvirtuves komplektai

  0 0

  Kai netikėtai sugenda šaldytuvas Kasdieniai vilniečių poreikiai skiriasi, vieni skuba į dušą, pavaldyti ir į darbą, kiti mėgsta pasivolioti lovoje, pabusti ilgai ir greičiausiai, kad su kavos puodeliu dar pataluose. Tam, kad kavos puodelis atsidurtų vos tik pabudusio rankose reikia ją pagaminti. Dažnai tai daro artimas žmogus arba kavos aparatas. Bet kavos aparatas Jums į … Continue reading "Kai netikėtai sugenda kavos aparatas"

  zuikiaikai netikėtaizuikiaikai netikėtai

  0 0

  Vilniuje teikiamos šaldytuvų remonto paslaugos Pažvelgus į kasdienį vilniečių gyvenimą, jis yra lydimas nuolatinio bėgimo, dažno streso ir įvykių. Bet neretai tenka spręsti ir netikėtai iškilusias problemas, kurios susijusios su buitimi. Jei dar tiksliau paminėti – tai su buitinės technikos gedimais. Paimkime, kad ir šaldytuvą. Iš šalies žvelgiant, prietaisas nėra mažas, todėl daugelis galvoja, kad … Continue reading "Vilniuje teikiamos šaldytuvų remonto paslaugos"

  zuikiaipigus skalbimo masinu remontas vilniujezuikiaipigus skalbimo masinu remontas vilniuje

  0 0

  Pabandykite nuginčyti, kad lietuviai nemėgsta keliauti. Greičiausiai, kad tokių skeptikų bus labai mažai. Vieni mėgsta keliones lėktuvais, kiti keliauja laivais, treti mina dviračių pedalus, o dar viena grupelė mėgsta kitas šalis lankyti automobiliais. Keliaujant automobiliu, salone galima tilpti keturiems asmenis, jei norima išlaikyti komfortą ir tūkstančius kilometrų nevažiuoti susigrūdus ir nepatogiai. Bet yra kur kas … Toliau skaityti "Patarimai įsimintinoms kelionėms"

  zuikiaimikroautobusu nuoma - busiukonuoma.ltzuikiaimikroautobusu nuoma - busiukonuoma.lt