Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Articles on this Page

(showing articles 1 to 50 of 50)
(showing articles 1 to 50 of 50)

Channel Description:

Rakshtys
  0 0

  Originally posted on Draudimas internetu:
  Drausti automobilį civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu privaloma gan senei, bet ne visi dar žino kai kuriuos niuansus. Pavyzdžiui, draudžiant savo transporto priemonę arba automobilį internetu, dauguma ieško pigiausios kainos. Todėl iškart atsiranda klausimas, ieškoma draudimo ir jo sąlygų ar ieškoma kaina, prie kurios būtų ir draudimo paslauga? Automobilis taip pat…

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kelionės po Lietuvą ir užsienį: kokie skirtumai laukia? (I dalis) Ilgėjančios dienos, puikus oras, atgijusi gamta ir daugiau laisvo laiko – tai pagrindinės priežastys, kodėl atėjus vasarai kur kas daugiau žmonių leidžiasi į keliones. Belieka tik pridurti, kad visas keliones galima suskirstyti pagal daugybę kriterijų, o vienas iš jų yra susijęs su lokacija:  kelionės gali … Continue reading "Kelionės po Lietuvą ir užsienį"

  zuikiaikelionėszuikiaikelionės

  0 0

  Ne paslaptis, kad kiekvienas svajojame turėti savus jaukius namus, ramią bei stilingą aplinką. Vieni džiūgauja įsigiję nuosavą butą, kiti gi, iš visų jėgų stengiasi pasistatyti ir įsikurti individualiame name. Bet deja, vien tik patalpų bei sienų nepakanka, kad galėtume visas erdves laikyti jaukiomis ir patogiomis laiko praleidimui. Paimkime, kad ir virtuvę. Kaip smagiai jausitės, jei … Continue reading "Įvairūs virtuvės baldų komplektai"

  zuikiaiįvairūsvirtuves komplektaizuikiaiįvairūsvirtuves komplektai

  0 0

  Kai netikėtai sugenda šaldytuvas Kasdieniai vilniečių poreikiai skiriasi, vieni skuba į dušą, pavaldyti ir į darbą, kiti mėgsta pasivolioti lovoje, pabusti ilgai ir greičiausiai, kad su kavos puodeliu dar pataluose. Tam, kad kavos puodelis atsidurtų vos tik pabudusio rankose reikia ją pagaminti. Dažnai tai daro artimas žmogus arba kavos aparatas. Bet kavos aparatas Jums į … Continue reading "Kai netikėtai sugenda kavos aparatas"

  zuikiaikai netikėtaizuikiaikai netikėtai

  0 0

  Vilniuje teikiamos šaldytuvų remonto paslaugos Pažvelgus į kasdienį vilniečių gyvenimą, jis yra lydimas nuolatinio bėgimo, dažno streso ir įvykių. Bet neretai tenka spręsti ir netikėtai iškilusias problemas, kurios susijusios su buitimi. Jei dar tiksliau paminėti – tai su buitinės technikos gedimais. Paimkime, kad ir šaldytuvą. Iš šalies žvelgiant, prietaisas nėra mažas, todėl daugelis galvoja, kad … Continue reading "Vilniuje teikiamos šaldytuvų remonto paslaugos"

  zuikiaipigus skalbimo masinu remontas vilniujezuikiaipigus skalbimo masinu remontas vilniuje

  0 0

  Pabandykite nuginčyti, kad lietuviai nemėgsta keliauti. Greičiausiai, kad tokių skeptikų bus labai mažai. Vieni mėgsta keliones lėktuvais, kiti keliauja laivais, treti mina dviračių pedalus, o dar viena grupelė mėgsta kitas šalis lankyti automobiliais. Keliaujant automobiliu, salone galima tilpti keturiems asmenis, jei norima išlaikyti komfortą ir tūkstančius kilometrų nevažiuoti susigrūdus ir nepatogiai. Bet yra kur kas … Toliau skaityti "Patarimai įsimintinoms kelionėms"

  zuikiaimikroautobusu nuoma - busiukonuoma.ltzuikiaimikroautobusu nuoma - busiukonuoma.lt

  0 0

  Nors žiema tik įsibėgėja, sumanūs statybininkai jau žvalgosi ir būsimus darbus, ieško rangovų, subrangovų ir pigesnių medžiagų. Viena iš tokių medžiagų, kurios ieškoma dažniausiai yra stogo danga. Taip pat, nesuklydote skaitydami. Būtent dangos stogams ieškoma daug ankščiau nei galvojate. Pamatus ar blokelius sienoms galima išsirinkti gan greitai, bet būsimi namų šeimininkai ilgiausiai renkasi būtent stogų … Toliau skaityti "Kaip apsispręsti dėl dangos stogui"

  zuikiaistogo danga - stogocerpes.ltzuikiaistogo danga - stogocerpes.lt

  0 0

  Restoranų ar kavinių lankytojai net neįsivaizduoja, kokius darbus privalo lankomos įstaigos savininkai, kad vartotojas galėtų jaustis smagiai ir saugiai. Riebalų gaudyklės yra vienas iš įrankių, kurios pagalba yra apsaugoma gamta ir mūsų visų švari aplinka. Riebalų gaudyklės užkerta kelią riebalų patekimui į bendras nuotekas bei ekologiškai katastrofai. Gyvename intensyvaus gyvenimo erdvėje, todėl užteršus aplinką atsirastų … Toliau skaityti "Riebalų gaudyklių priežiūrai"

  zuikiaiBakterijos riebalų skaidymuizuikiaiBakterijos riebalų skaidymui

  0 0

  Artėja smagios žiemos šventės, daugelis ieško dovanų artimiesiems, kuria šventinę nuotaiką. Tame tarpe žmonių ir tokių, kurie galvoja ne tik apie šventes, nuotaiką, bet ir apie statybų užbaigimą Naujaisiais metais. Todėl kai kurie jau dabar yra pradėję žvalgytis įvairių statybinių medžiagų, tame tarpe ir stogo dangos. Tie, kurie jau yra susidūrę su statybinių medžiagų įsigijimu … Toliau skaityti "Apie stogo dangas ir galimybes"

  zuikiaiBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltzuikiaiBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.ltBetoninės čerpės - stogocerpes.lt

  0 0

  Prisipažinkite, kad Jūsų gyvenimo tempas vis greitėja. Dažnai tenka pripažinti, kad ne visada suspėjate, tenka planuoti dienotvarkę ir viską užsirašyti darbo knygoje. Bet ne visur yra skatinimas bėgti. Pavyzdžiui, vairuojant transporto priemonė ar vykstant į kelionę skubėti nepatartina. Nors tokiems žmonėms yra paslauga apsidraudimui – draudimas internetu. Reikia sutikti, kad draudimo bedrovės Lietuvoje padarė didelę … Toliau skaityti "Kuo naudingas draudimas internetu"

  zuikiaikuo naudingaszuikiaikuo naudingas

  0 0

  Remonto paslaugos Vilniaus mieste populiarios ne todėl, kad technika, kuri yra naudojama buityje genda dažnai, bet todėl, jog mūsų šalies sostinėje gyvena daugiausiai žmonių. Tad, proporcingai gyventojų skaičiui, kuris yra netoli milijono, atitinkamai Vilniuje dirbantys remonto meistrai fiksuoja ir pranešimus apie vienos ar kitos rūšies buitinės technikos gedimą. Vilniečiai yra labiausiai skubantys žmonės ir nereikia … Toliau skaityti "Kai buitinė technika sujaukia kasdienius planus"

  zuikiaiBuitinės technikos remontas VilniujezuikiaiBuitinės technikos remontas Vilniuje

  0 0

  Klinkerio plytos yra vis labiau ir labiau populiarėjantis pasirinkimas, tačiau nieko keista, kodėl taip yra – šis gaminys turi labai daug privalumų. Vienas iš jų yra universalumas. Ši savybė užtikrina, kad gaminys gali būti naudojamas tiek lauke, tiek pastato išorėje. Na, o šį kart aptarsime, dėl kokių priežasčių klinkerio plytas verta naudoti pastato išorėje. Garantuojamas … Toliau skaityti "Jas verta panaudoti išorėje"

  zuikiaiJas vertazuikiaiJas verta

  0 0

  Kiekvienas mes puoselėjame, tvarkome ir prižiūrime savo buitį taip, kad ji būtų graži, švari ir saugi. Individualiuose namuose gyvenantiems nepakanka tik nuvalyti dulkes ir išplauti grindis. Nuosavi namai ir buitis dar daugiau darbų ir reikalavimui, jei norima, kad visa aplinka būtų smagi, jauki ir švari. Vienas iš pagrindinių dalykų kas nuosavuose namuose gali kelti susierzinimą … Toliau skaityti "Problemos kanalizacijoje ir jų sprendimo būdai"

  zuikiaiproblemoszuikiaiproblemos

  0 0

  Nors klinkeris yra viena seniausiai naudojamų medžiagų (teigiama, kad jis buvo pradėtas naudoti dar prieš 5000 metų), dėmesį verta atkreipti į tai, kad mūsų dienomis gajūs tam tikri mitai, susiję su šios medžiagos produktais. Belieka tik pridurti, kad tikėjimas šiais  mitais gali kainuoti labai brangiai. Vis dėlto, nesunku pastebėti ir tai, kad dažnu  atveju taip … Toliau skaityti "Žinomi mitai apie klinkerio produktus"

  zuikiaiklinkeris fasaduižinomi mitaizuikiaiklinkeris fasaduižinomi mitai

  0 0

  Pradėkime nuo to, kad visi žinome kas tai yra kanalizacija. Tai nuotekų surinkimo sistema, kurios dėka tiek buitinės tiek pramonėje generuojamos nuotekos yra surenkamos ir nukreipiamos į nuotekų valymo įrenginius. Tai iš šalies atrodantis nesudėtingas procesas iš tikro yra pakankamai rimtas procesas, todėl dėl nepriežiūros ar nepakankamos priežiūros kanalizacijoje atsiranda tam tikros problemos. Generuojamose nuotekose … Toliau skaityti "Nemalonūs kvapai aplanko dažnai"

  zuikiaiproblemosnemalonūs kvapaizuikiaiproblemosnemalonūs kvapai

  0 0

  Kad turto draudimas internetu yra ta paslauga, kurią verta rinktis tuo atveju, jei norite apsaugoti savo turtą, tai žino, ko gero, visi. Savaime suprantama, puikiai žinoma yra ir tai, jog ši paslauga yra neatsiejama nuo klientų. Ir tik retas susimąsto apie tai, jog visus jos klientus galima suskirstyti į tam tikrus tipus. Kokie jie? Tuo … Toliau skaityti "Kaip skirstomi turto draudimo paslaugos klientai"

  zuikiaiturto draudimas internetu - zuikiobilietai.ltzuikiaiturto draudimas internetu - zuikiobilietai.lt

  0 0

  Centralizuota kanalizacijos sistema Lietuvoje ar individualiai sumontuota nuosavų namų erdvėje atlieka labai svarbią gamtosauginę funkciją. Užterštos nuotekos, kurios atsiranda buityje ar pramonėje yra surenkamos ir nukreipiamos išvalymui. Sutrikus kanalizacijos vamzdyno darbui gali kilti didelių problemų ar net ekologinė katastrofa. Į aplinką patekę teršalai gali ją užteršti, o prie namų esantys šuliniai su geriamu vandeniu pavojingi. … Toliau skaityti "Dvokas kanalizacijoje neturėtų būti"

  zuikiaidvokasnemalonūs kvapaizuikiaidvokasnemalonūs kvapai

  0 0

  Šiuolaikiški žmonės mėgaujasi ne tik gražiais gamtos vaizdais, keliauja, bet ir mėgsta atsipalaiduoti bei atgauti jėgas vonioje. Vienų vonios yra prabangios, baltumu spinti net iš tolo, kiti gi tenkinasi jau pasenusia ir nusidėvėjusia. Naujos vonios kainuoja ganėtinai brangiai, todėl taupūs lietuviai renkasi kantrybę ir procedūras ne visai estetinėse voniose. Bet prieš kelis metus į Lietuvą … Toliau skaityti "Sparčiai populiarėjanti paslauga – vonios atnaujinimas"

  zuikiaiVonios atnaujinimasVonios atnaujinimaszuikiaiVonios atnaujinimasVonios atnaujinimas

  0 0

  Kai yra kalbama apie biologines bakterijas kanalizacijai ir valymo įrenginiams, paprastai akcentuojami jų privalumai, kurių tikri netrūksta.  Ne paslaptis, kad tokio pobūdžio gaminiai yra puikus pasirinkimas siekiant suskaidyti riebalus, užtikrinti puikų kanalizacijų sistemų darbą, panaikinti nepageidaujamus kvapus, o taip pat užtikrins ilgą tarnavimo laiką. Pranašumai yra labai svarbūs, tačiau ne vien tik jie domina būsimus … Toliau skaityti "Informacija apie biologines priemones bei kainą"

  zuikiaiproblemoszuikiaiproblemos

  0 0

  Pirmoje šio teksto dalyje įvardijome ne vieną patarimą, kuris tikrai bus vertingas visiems norintiems namus susitvarkyti greitai bei paprastai, o taip pat paminėjome, jog efektyvios biologinės priemonės kanalizacijai ir valymo įrenginiams gali būti labai reikalingos. Tačiau, ar vien tik šis pasirinkimas gali padėti įveikti namų tvarkymo iššūkį? Sunkiai pasiekiamos ar aukščiausiai esančios vietos, turi būti valomos … Toliau skaityti "Užtikrinti namų ir aplinkos švarą – paprasta"

  zuikiaiBakterijos kanalizacijaizuikiaiBakterijos kanalizacijai

  0 0

  Biologinės bakterijos nuotekų valymui, priežiūrai, efektyviam problemų sprendimui #BiolBakterijos #BakterijosKanalizacijai #BakterijosValymoĮrenginiams Biologinės bakterijos nuotekoms Biologinės priemonės populiarėja ir mūsų šalyje. Dažnai pastebima cheminių priemonių žala ne tik aplinkai, bet ir įrangai… Šaltinis: Biologinės bakterijos nuotekoms Reklama

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Pirmoje šio teksto dalyje jau patvirtinome keletą tiesų ir paneigėme keletą mitų, kurie yra susiję su stogo dangos įsigijimu internetu. Dar daugiau mitų ir tiesų jūsų laukia šioje dalyje. Jei pirksiu stogo dangą internetu, teks laukti net keletą savaičių, kol pirkinys bus pristatytas Šis teiginys – ir mitas, ir tiesa, kadangi kartais iš tiesų pasitaiko … Toliau skaityti "Internetu galima įsigyti ir dangą stogui"

  zuikiaiStogo danga 1zuikiaiStogo danga 1

  0 0

  Ankščiau ar vėliau nutinka taip, kad vienokiu ar kitokiu būdu mes įsisukame į jubiliejų šventimo sūkurį. Jei ne jubiliatai, tai jubiliejaus šventės dalyviais patampame. Smagu, kai gražios šventės proga ateina į mūsų kiemą. Sulaukiame daug artimųjų ir draugų svečiuose. Gauname daugybę pasveikinimų ir žinoma, įvairiausių dovanų. Vieni dovanas dovanoja simboliškai, kad jubiliatui, šventėje būtų smagu. … Toliau skaityti "Keli patarimai ieškantiems dovanos jubiliejui"

  zuikiaikeli patarimaizuikiaikeli patarimai

  0 0

  Mikroautobusų nuoma Vilniuje yra aktuali tema tiek statantiems namus, tiek bandantiems susiplanuoti savo šeimos kelionę atostogų metu. Tad, svarbi informacija vilniečiams gali būti pasiekiama ir kaip visada – naudinga. Juk tiek švenčių, tiek įvairių verslo partnerių atvyksta į Vilnių, tad turima informacija leis išvengti klaidų ar nesusipratimų. Mikroautobuso nuoma Vilniuje: tai svarbu žinoti kiekvienam ( … Toliau skaityti "Naudinga žinoti kiekvienam vilniečiui"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Ne paslaptis, kad pailsėti Palangoje svajoja ir planuoja daugelis Lietuvos gyventojų. Vieni mėgsta aktyvų poilsį su pramogomis atrakcijomis ir kt., o kita grupė ieško SPA paslaugų, kad atostogų metu galėtų tikrai pailsėti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Todėl tie, kurie renkasi SPA Palangoje, pailsi geriau.  Poilsio pasiūlymai: nuo ko priklauso jų kaina? Poilsio pasiūlymai – jie … Toliau skaityti "Poilsio pasiūlymai ir SPA kainos Palangoje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Išsinuomoti butą Kaune ir susirasti šiame nuostabiame mieste nakvynę nėra sudėtinga. Tam gali pasitarnauti viešbučiai, svečių namai ar tiesiog, paprasti buteliai, kurie nuomojami tiek ilgesniam laikotarpiui, tiek vienai nakčiai. Buto nuoma Kaune ir nakvynė: kokia informacija turėtų būti patalpinta skelbime? Buto nuoma Kaune – nakvynė – viena paklausiausių paslaugų. Yra daug priežasčių, kodėl buto nuoma … Toliau skaityti "Informacija apie buto nuomą Kaune"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Vilnius yra labai gražus miestas su begale daug paslaugų. Vieną iš jų reikėtų paminėti iškeliant aukščiau kitų, tai taksi paslaugos. Greičiausiai, kad sutiksite su teiginių, jog ši paslauga yra kone populiariausia Vilniuje, todėl daugeliui keleivių ir paslaugos gavėjų yra aktuali ir pati taxi paslaugos kaina. Sutikime, Vilnius yra didelį darbinį greitį generuojantis miestas, todėl suspėti … Toliau skaityti "Ne visi žino paslaugų kainas Vilniuje"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Greičiausiai sutiksite, visi norime gyventi tvarkinguose bei švariuose namuose. Dažnai nusivalome dulkes, siurbliuojame jas, plauname grindis ir atliekame daugybę kitų namų švaros darbus. Bet net ir atlikti visi sąraše esantys darbai neužtikrina švarios aplinkos. Yra erdvių, kurios gali kelti ne tik blogą savijautą, bet ir pasišlykštėjimą. Tai patirti galima tada, kai smirda kanalizacija. Kanalizacija – … Toliau skaityti "Nemalonus kvapas atsiranda ir švariuose namuose"

  zuikiaismirda kanalizacija, lauko tualeto kvapo naikinimas, nemalonus kvapas kanalizacijoje, kaip panaikinti blogą kvapą kanalicacijojezuikiaismirda kanalizacija, lauko tualeto kvapo naikinimas, nemalonus kvapas kanalizacijoje, kaip panaikinti blogą kvapą kanalicacijoje

  0 0

  Stogas mūsų namui yra kur kas didesnė reikšmės, nei galima įsivaizduoti. Jis suteikia ne tik saugo mus nuo oro temperatūrų svyravimų, įvairių kritulių rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą, bet ir suteikia papildomą saugumo jausmą. Galima tik įsivaizduoti situaciją, kai namo stogas kiauras, praleidžia šaltį ir nesulaiko šilumos. Štai kodėl yra svarbu pasirinkti tinkamą stogo dangą, kad … Toliau skaityti "Svarbiausia laiku apsispręsti ir tinkamai pasirinkti"

  zuikiaistogo danga, pvc stogo danga, betoninės čerpės, keramikinės čerpės, prilydoma stogo dangazuikiaistogo danga, pvc stogo danga, betoninės čerpės, keramikinės čerpės, prilydoma stogo danga

  0 0

  Visi mes turime namus, asmeninę erdvę, kurioje norime jaustis jaukiai ir saugiai. Bet ne visada pavyksta tai susikurti ar išlaikyti. Pavyzdžiui, atsiradęs nemalonus kvapas kanalizacijoje gali pastūmėti į neviltį net ir pačius kantriausius bei stipriausius. Nežinojimas ką daryti, kaip elgtis ir ko griebtis veda prie nevilties. Bet išeitis tikrai yra, tvirtina buksvarus.lt pardavimų vadovas. Pradėkime … Toliau skaityti "Kam reikalingos nuotekų bakterijos?"

  zuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos kanalizacijai, bakterijos nuotekoms, nuoteku bakterijos, valumo irenginiu bakterijos kainazuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos kanalizacijai, bakterijos nuotekoms, nuoteku bakterijos, valumo irenginiu bakterijos kaina

  0 0

  Vilnius – ne tik Lietuvos sostinė. Jei galima taip pasakyti, šis miestas yra ir įvairių paslaugų sostinė. Jame galima rasti kokių tik norite paslaugų, kad ir kavos aparatų remonto paslaugas. Jei žinoma, tokia paslauga Jums yra aktuali. Verta pradėti nuo to, kad paprasti meistriukai nepradeda kavos aparatų remonto verslo mūsų sostinėje. Tai daro kruopščiai viską … Toliau skaityti "Jei Vilniuje reikalingas kavos aparatų meistras"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Vilnius garsėja ne tik Gedimino kalno problema, jame siūlomos įvairios paslaugos, kurios labai svarbios miesto gyventojams ir įmonėms. Viena iš tokių problemų, kurią reikėtų spręsti labai greitai yra šaldytuvo gedimas. Sutikite, kad šaldytuvas yra vienas iš svarbiausių buitinės technikos prietaisų mūsų gyvenime. Vieni prie jų užmiega, kiti gi pabunda. Tai labai svarbus maisto saugojimo bei … Toliau skaityti "Ar ieškote Vilniuje šaldytuvo meistrų?"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Lietuvos teisės aktai mus visus įpareigoja tvarkyti nuotekas ir jas valyti. Yra keli būdai kaip tai daryti. Vienas yra prisijungus prie Lietuvos centralizuotos nuotekų sistemos, o kitas – nuotekas tvarkyti nuotekų valymo įrenginių pagalba. LR Aplinkos apsaugos nuotekų valyklų bendrose nuostatose galima susipažinti su pagrindinėmis nuotekų tvarkymo egzistuojančiomis sąvokomis. Pavyzdžiui, ne visi žino kas yra krekiklis … Toliau skaityti "Svarbiausia nuotekų valymo įrenginių paskirtis"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Fiziniams asmenims gali būti ši tema neįdomi, bet kavinių, restoranų ar kaimo turizmo savininkams bei administratoriams, tai – aktualu. Kadangi maitinimo įstaigose ar maisto gamybos cechuose privaloma atlikti pirminį nuotekų valymą, riebalų gaudyklės yra sumontuotos kone kiekvienoje įstaigoje. Nemontuoti riebalų atskirtuvų priežasčių yra, jei nuotekų sistema dar nuo statybų laikų jau yra pasirūpinusi tokiais techniniais … Toliau skaityti "Priemonės riebalų skaidymui"

  zuikiaibakterijos riebalu gaudyklemsbakterijos riebalu skaidymui, bakterijos riebalu gaudyklems, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos nuoteku valymui, bakterijos kanalizacijaizuikiaibakterijos riebalu gaudyklemsbakterijos riebalu skaidymui, bakterijos riebalu gaudyklems, bakterijos valymo įrenginiams, bakterijos nuoteku valymui, bakterijos kanalizacijai

  0 0

  Kaune gyvenantys neleis sumeluoti, kad yra buvę atvejų, kai netikėtai prireikia išskirtinės paslaugos – taxi. Nesvarbu, kad kas antras moka vairuoti ir vairuoja, bet būna netikėtų istorijų, kurios priverčia važiuoti namo ar į darbą ne savo automobiliu, bet pasinaudoti taksi paslaugomis. Artėjant pirmam žiemos mėnesiui neskurdžios ir Kauno dienos antraštės. Vis dažniau pasirodo straipsniai apie … Toliau skaityti "Kokybiško taksi paieškos Kaune"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kiekvienas mūsų esame “saulės vaikai“, nes pašvietus sauleis mes pradedame šypsotis, o jai pasislėpus už debesies energija ir nuotaika sumažėja. Taip nutinka dėl dėl saulės teigiamo poveikio bei įtakos mūsų organizmui. Gyvenant šviesesniuose namuose gera savijauta ir nuotaika niekada neapleidžia. Stoglangiai – pagrindinis įrankis, kurio pagalba galima į namus įsileisti dar daugiau natūralios šviesos. Tamsi … Toliau skaityti "Daugiau langų – daugiau šviesos"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Buitinės technikos remontas Vilniaus mieste yra labai svarbi paslauga kiekvienam vilniečiui ir sostinės svečiui. Taip jau yra, kad mūsų buityje yra gan daug įvairių prietaisų, kurie padeda mums taupyti laiką, gauti norimos informacijos ar pasiekti norimų rezultatų. Bet deja, tokie prietaisai taip pat genda, todėl žinoti, kur profesionaliai ir pigiau ją suremontuos Vilniuje žinoti – … Toliau skaityti "Kokia buitinė technika remontuoja Vilniuje"

  zuikiaibuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujezuikiaibuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniujebuitinės technikos remontas vilniuje, saldytuvu remontas vilniuje, kavos aparatų remontas vilniuje, kompiuterių remontas vilniuje, skalbimo masinu remontas vilniuje

  0 0

  Nuotekų sistemos arba kitaip tariant kanalizacijos priežiūros priemonės yra įvairios. Daugelis žino apie mechaninius kanalizacijos lynus, kurių pagalba galima pašalinti susidariusius kamščius. Žinomi ir cheminiai produktai, kurie gali ne tik atkimšti kanalizaciją, bet ir įtakoti vamzdyno saugiai būklei. Ir tik nedaugelis žino bei domisi efektyviomis biologinėmis priemonėmis, kurių pagalba ne tik sutaupoma lėšų, bet ir … Toliau skaityti "Biologinės bakterijos nuotekų sistemos priežiūrai"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Dažno namo palėpės būna paverstos sandėliukais, kur yra laikomi įvairūs mažai naudojami daiktai. Todėl neretai ši namų erdvė tampa nejaukia ir mažai lankoma. Bet apleisti tokią erdvę nereikėtų, galima tam imtis nesudėtingų ir nebrangių techninių sprendimų, kurių pagalba viskas turėtų išsispręsti į gerąją pusę. Stoglangiai – pagrindinis įrankis galintis į tamsią palėpę atvesti natūralų šviesos … Toliau skaityti "Ko reikia, kad palėpė taptų jaukiausia namų vieta?"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Nereikia žvalgytis į kitus, svarbiausia, kad švarus ir saugus būtų mūsų pačių kiemas. Dažnai taip nutinka, kad stebėdami kitus nepastebime ir savo akyje įkritusio krislo. Viskas priklauso nuo mūsų pačių požiūrio bei teisingo supratimo. Kai kurie mano, kad kanalizacijos sistema yra savaime susitvarkanti, todėl prižiūrėti jos nereikia. Bet toks požiūris išlieka tol, kol joje neatsiranda … Toliau skaityti "Nemalonaus kvapo kanalizacijoje galima išvengti"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Ieškantiems guminių juostų transporteriams dažnai tenka nemaži iššūkiai. Rasti kokybiška ir kainuojančią mažiau Lietuvoje – praktiškai neįmanoma. jei norima pigiausios, tai pardavėjai įpirš prasčiausią “kinietį“, norint, kad juosta tarnautų ženkliai ilgiau ir be papildomų trukdžių gamyboje, teks šiek tiek išsileisti. Bet visumoje, tinkamas sprendimas ir investicija visada atsiperka su kaupu. Transporterių juostos šiandien yra ypač … Toliau skaityti "Geras pasirinkimas ieškantiems – transporterio juostos"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Stogo langai yra papildomas šviesos šaltinis namuose arba biure. Juos galima sumontuoti ir jau pastatyto namo stoge, todėl šis klausimas yra aktualus kiekvienam, kuris mėgsta būti aplinkoje, kurioje daug natūralios šviesos. Stoglangiai kainuoja ne daug, lyginant su tikslu, kuris bus pasiektas. Tai ir geresnė savijauta, pakylėta nuotaika ir kiekvieną dieną natūrali šviesa Jūsų aplinkoje. Stoglangis … Toliau skaityti "Klausimai ir atsakymai – stoglangiai"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Visi mes turime individualių poreikių, vienų jie yra dideli, kitiems pakanka noro įgyvendinimo – pagulėti šiltoje vonioje. Bet ne visų tokie, net ir paprasti norai negali būti įgyvendinti dėl tam tikrų priežasčių – vonios išvaizda verčia rinkti maudynes po dušu. Susidėvėjusi vonios danga gali būti neestetinė ir galinti pažeisti besimaudančiojo odą. Todėl suprantamas nenoras maudytis … Toliau skaityti "Atsiliepimai apie vonios atnaujinimą"

  zuikiaiVonios atnaujinimas.pngzuikiaiVonios atnaujinimas.png

  0 0

  Keisti įpročiai yra įsitvirtinę daugelio lietuvių buityje. Ne ką geresnė situacija ir pramonės sektoriuose. Kalba eina apie problemas, kurias, kaip keista, lietuviai labiau yra linkę spręsti, nei dėti pastangas, kad jų išvengti. Kanalizacija ir nuotekų sistema yra ta vieta, kuri dažnai kelia problemas, nors, tokių situacijų būtų galima išvengti. Viena iš tokių problemų yra nemalonaus … Toliau skaityti "Prižiūrima nuotekų sistema problemų nekelia"

  zuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, smirda kanalizacija, bakterijos kanalizacijai, bakterijos valymo įrenginiams,zuikiaikanalizacijos kvapo naikinimas, smirda kanalizacija, bakterijos kanalizacijai, bakterijos valymo įrenginiams,

  0 0

  Vis labiau ir dažniau žmonės ieško biologinių bakterijų namų aplinkos valymui bei apsaugai. Individualūs namai turi nuotekų valymo įrenginius, kurie prijungti prie namuose sumontuota kanalizacijos sistema. Valymo įrenginiai, duobės, šuliniai, riebalų gaudyklės ar kitokio tipo nuotekų valymo sistemos yra skirtos gamtos apsaugai užtikrinti. Kad užterštos buitinės nuotekos nepatektų į aplinką nevalytos ir taip nepakenktų gamtai. … Toliau skaityti "Užtikrinti namų ir aplinkos švarą – paprasta"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Šis straipsnis nebus apie technologijas ir kalbančius robotus. Tai straipsnis apie mažas interjero detales, kurios ir paverčia namus pačia jaukiausia vieta pasaulyje. Ir viena iš tokių detalių, galbūt net vertų baldo vardo, yra būtent raktų kabykla. Šis straipsnis nebus apie technologijas ir kalbančius robotus. Tai straipsnis apie mažas interjero detales, kurios ir paverčia namus pačia jaukiausia … Toliau skaityti "Labas – sako raktų kabykla"

  zuikiaizuikiai

  0 0

  Kuomet kalba pasisuka apie  namų statybas, stogas tampa vienu pagrindinių akcentų. Perkistatai.lt Stogo danga šiandien gali būti įsigyjama ir internetu. Belieka tik pridurti, kad būtent šis procesas kartais apipinamas įvairiais mitais ir galbūt tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl nemaža dalis vartotojų vis dar vengia apsipirkti internetu.  Kuomet kalba pasisuka apie  namų statybas, stogas tampa … Toliau skaityti "Mitai ir tiesa – stogo dangos internetu"

  zuikiaiStogo danga 1.jpgETERNIT BALTIC stogų dangosKORAMIC stogų dangosMONIER stogų dangosBENDERS stogų dangosBUDMAT Venecja stogų dangosRUUKKI stogų dangosKATEPAL stogų dangosPrilydomos stogų dangosEUROFALA stogų dangosGERARD stogų dangosDACORA stogo plokštelėsMIDA stogų dangoszuikiaiStogo danga 1.jpgETERNIT BALTIC stogų dangosKORAMIC stogų dangosMONIER stogų dangosBENDERS stogų dangosBUDMAT Venecja stogų dangosRUUKKI stogų dangosKATEPAL stogų dangosPrilydomos stogų dangosEUROFALA stogų dangosGERARD stogų dangosDACORA stogo plokštelėsMIDA stogų dangos

  0 0

  Nors didieji Lietuvos miestai yra prijungti prie centrinės kanalizacijos sistemos, dauguma mažų miestelių turi savo individualius valymo įrenginius, o kai kur, individualūs namai naudojasi kanalizacijos duobėmis, šuliniais ar nuotekų kaupimo rezervuarais. Tokių valymo įrenginių priežiūra yra individuali kiekvieno namo savininkams. Būdų yra gan daug, bet svarbu žinoti apie svarbiausius. Siekiant užtikrint švarią ir saugią aplinką, … Toliau skaityti "Nuotekų valymo įrenginių priežiūra"

  zuikiaibakterijos valymo įrenginiams, valymo irenginiu bakterijos, bio bakterijos valymo irenginiams, bakterijos kanalizacijaizuikiaibakterijos valymo įrenginiams, valymo irenginiu bakterijos, bio bakterijos valymo irenginiams, bakterijos kanalizacijai

  0 0

  Kelionės gali būti labai įvairios, o vienas iš jų tipų yra kelionės autobusais, mikroautobusais ir su didesniu komfortu – automobiliais. Pastarieji siūlo keliauti įvairiomis kryptimis ir įvairiais tikslais, tačiau dažniausiai kelionės užsitęsia tikrai ne vieną  valandą. Keleivių vežimas Klaipeda Vilniaus oro uostas – Klaipėda tikrai neprailgs, tačiau ilgesni maršrutai reikalauja, kad apie juos pagalvotumėte iš … Toliau skaityti "Nuo durų iki durų – oro uostai LT"

  zuikiaiKlaipeda Vilniaus oro uostas - Zuikiobilietai.ltVilniaus oro uostas klaipėda - Zuikiobilietai.ltzuikiaiKlaipeda Vilniaus oro uostas - Zuikiobilietai.ltVilniaus oro uostas klaipėda - Zuikiobilietai.lt

  0 0

  Dėl įvairių priežasčių kartais gyvenime nutinka taip, kad fizinio asmens bankrotas lieka vienintele išeitimi. Belieka tik pridurti, kad į tokią situaciją patekęs asmuo ir taip patiria daug streso. Pripažinti  reikia ir tai, kad fizinio asmens bankrotas tikrai nėra ta procedūra, su kuria būtų  susiduriama kasdien. Priešingai, tai – vis dar gana reta reiškinys, tad nieko … Toliau skaityti "Kaip elgtis ir kur kreiptis norint skelbti asmeninį bankrotą?"

  zuikiaifizinio asmens bankrotasunnamedzuikiaifizinio asmens bankrotasunnamed